24'lük Kuluçka Makinası Kulucmak.com' Da

İlan Bilgileri
İlan Kodu :M-369583
İlan Türü :Satılık - Sıfır
Fiyat :280 TL
Üretim Tipi :Marka
ÜreticiKulucmak.com
Model :24-kulucmak-kuluçka Makinası
Görüntülenme :90
Güncellenme Tarihi :13 Eyl 2017
İlan Açıklaması

Kuluçka Makinası

24’ lük Kuluçka Makinası

24 yumurtalık kuluçka makinası 24 tavuk yumurtası,  24 ördek yumurtası,  24 hindi yumurtası, 24 kaz yumurtası, 96 keklik yumurtası, 96 papağan yumurtası, 96 bıldırcın yumurtası kapasitelidir. 24 lük makine içerisindeki viyol otomatik motorlu çok fonsksiyonlu multivol’dür Kullanımı kolay yüksek çıkım randumanı ile rahatlıklar kullanabileceğiniz dilediginiz zaman dilediğiniz yere rahatlıkla taşıyabileceğiniz otomatik kuluçka makinasıdır. Makine Seffaf kaliteli plastikten üretilmiştir, makinenin dışından rahatlıkla içeriyi izleyebilir çıkım zamanı civcivleri rahatlıkla gözetim altında tutabilirsiniz.

Makine içerisinde promosyon olarak civciv yemliği civciv suluğu döl kontrol lambası, ve nem için su takviye şişesi gönderilecektir.

Kuluçka makinası elinize ulaşınca yumurtaları makine içerisine multiviyol’e yerleştirmeden önce makineyi kontrol edin lütfen, ısı, nem değerleri ve çevirme konusunda bir olumsuzluk görürseniz vakit kaybetmeden iletişime geçin lütfen.

24’lük kuluçka makinası 1 yıl garanti Kapsamındadır.

Ödeme Kolaylığı

Kredi karti ile yada nakit olarak kapıda ödeme imkanı ile gönderim vardır.

24’ lük kuluçka makinesini direk güneş ısığından koruyunuz direk güneş ışığında kalan makine iç ısısı istenilen ısının üzerine çıkabiliyor bu durumda civcivlerin ölümlerine sebep oluyor.


24’ lük kuluçka makinası size strafor köpük koruması içerisinde gönderilecektir strafor’u çöpe atmamanızı kaybetmemenizi tavsiye ediyoruz kışın çok soguk olan bölgelerde iseniz çok işinize yarayacaktır elektrik sarfiyatanı minimum’a indirecek ve elektrik kesintilerinde makine iç ısısının eksilmesini önleyecektir, kış aylarında makineyi straforun içinde tutmanızı tavsiye adiyoruz.


Diğer tam otomatik kuluçka makinalarını ve en uygun fiyatlarını görümek için kuluçka makinası kategorimizi ziyaret edebilrisiniz https://www.kulucmak.com/kulucka-makinasi

Vitrin Ürünleri
İlan Sahibi
Kuluçmak Kuluçka Makineleri
Türkiye / Antalya / Antalya
Şekerhane Mah Kaymaklı Sok Malan İş Hanı No/2
Bireysel Üye
Ozan MakinaKapat