Markatescilim

3X14Mt Tır Baskülü

3
yıl
Denge Baskül Elektronik Tartı Sistemleri
Türkiye / İzmir / Buca
Adatepe Mahallesi Erdem Caddesi No.11 Buca / İzmir / Türkiye
İlan Kodu :M-369449
İlan Türü :Satılık - Sıfır
Fiyat :53.500 TL
Üretim Tipi :Marka
ÜreticiDenge Baskül
Model :Db
Üretim Yılı :2017
Görüntülenme :345
Güncellenme Tarihi :18 Oca 2020
İlan Açıklaması

KANTAR ÖZELLİKLERİ

PLARTFORM:Platform V tipi kiriş sistemi olup, modül boyunca insan eli değmeden robotik kaynak ile kaynatılıp imal edilmektedir. Platform taşıma kapasitesi, nominal kapasitesinin %30 fazlasıdır. Platform üst kaplama sacı 8mm veya  10 mm. St37 A1 kalite ve sac büküm traverslere kaynaklı (gaz altı) birleştirme yapılmaktadır.Platform rengi karmen kırmızı (Ral    3002)’ dir.

İNDİKATÖR:B2TX ileri derecede yazılımsal fonksiyonelliği ile tartım uygulamalarınızı gerçekleştirebileceğiniz bir cihazdır. İçinde onaylı bir tartı göstergesi (B2) ve uygulamanızı çalıştıran bir işletim sistemi (Android®) bulunur. Cihazı kullanmanız için monitör, klavye, fare ve yazıcı bağlamanız yeterlidir.

LOADCELL:Kullanılan yük hücreleri, OIML R60 C sınıfı sertifikalı, 3000 / 4000 division, paslanmaz çelik yapısı, IP69K (EN 60529) koruma sınıfı ile zor koşullarda uzun yıllar çalışabilme özelliği ve ATEX versiyonları ile petrol ve kimya sektöründe kullanılmasına olanak sağlar.

BAGLANTI KUTUSU:Paslanmaz çelik yapısı ile uzun ömürlü koruma sağlayan Junction Box kutusu ve kartı potansiyometre sayesinde ayarlanabilir kantar platform köşeleri, sertifikalandırılmış koruma, ileri derecede neme ve toza dayanıklılık,silikonlu  bağlantı noktaları, 10 yük hücresi bağlama imkanı.

MONTAJ AKSESUARI:Kantara çıkacak araçların manevra sırasında kantara yapabilecekleri şok hareketler ve giriş-çıkışlarda kantara gelebilecek düzensiz yükler için yük hücrelerinin çevresinde çelik esaslı montaj aksesuarları vardır. Montaj aksesuarları süspansiyon ve tamponlama görevi yaparak, kantara zararlı olabilecek düzensiz yüklere, ısıl genleşmeler kaçıklıklarına      karşı koruyucu özelliktedir.

 

Markatescilim
ERKAN MAKİNA / ALİ ERKANKapat
Sitemizde sizlere daha iyi hizmet sunulabilmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi
Tamam