Markatescilim

Gençler Ön Yükleyici Kepçe İmalatı

Gençler Traktör
Türkiye / Ankara / Çubuk
Süreyya Caddesi 67/a Çubuk, Ankara
İlan Kodu :M-365313
İlan Türü :Satılık - Sıfır
Fiyat :14.000 TL
Üretim Tipi :
Görüntülenme :1663
Güncellenme Tarihi :15 Haz 2017
İlan Açıklaması

HİDROLİK SİSTEM

Ön yükleyici üzerindeki tüm hidrolik pompalar yerli üretimdir ve aynı zamanda bu pompalar   AISM  standartlarında  olup kolay söküp  takılan ve  yüksek sızdırmazlık özelliklerine sahipdir.

 

Güçlendirilmiş Bağlantı Noktaları

Ön yükleyici   üretim atölyemizde  yerli olarak üretilen   ve  bağlantı noktalarında kullanılan silindirik burçlar aşırı yüklemelerde dahi yıpranmayan bronz  malzemesinden üretilmiştir . Bağlantı noktalarında kullanılan pimler  çelik olup  yüksek deformasyona  dayanıklı olarak üretilmiştir.

KUMANDA KOLU (JOYSTICK),

Tamamen ergonomiktir ve özel disaynı sayesinde  operatörlerimize  kepçenin tüm hareket fonksiyonlarını rahatlıkla kullanma olanağı sağlar.

HAREKETLİ ATAÇMAN HİDROLİK VALFİ

Ataçman kullanımında  ekstra hidrolik hareket  çeşitliliğini sağlamak için elektro hidrolik tesisat  sistemi mevcutdur.

TAKMATİK SİSTEMLİ KEPÇELER

Takmatik kepçe sayesinde  istediğiniz zaman  kepçeyi traktörden  tek başınıza 5 dk içerisinde sökebilir  ve ihtiyaç anında  aynı şekilde takabilirsiniz.Bu sistem aynı zamanda da kullanıcılarımıza büyük zaman tasarrufu yapmaktadır.

TERAZİLİ KEPÇE SİSTEMİ

Terazili kepçe sistemi  traktörde dengesiz aşırı yüklenmeyi  önleyerek  hidrolik sitemlerin rahat  çalışmasını sağlar. Aynı zamanda yükün kaldırılması esnasında otomatik olarak  toplama  işlevini gerçekleştirerek   yeni kepçe operatörlerinin daha kolay kullanmasına ve daha emniyetli olmasına olanak  sağlamaktadır.En belirgin özelliği ise ön yükleyicideki yükü  elimine  ederek  aşınma ve  deformasyonu azaltır.

 MONTAJ :Alt şase bağlantıları tüm traktör çeşit ve modellerine göre özel olarak üretilmiştir ve böylece traktörde herhanği bir kesme ,sökme  yer değiştirme gibi traktörün orjinalliğini bozacak hiçbir  işlem yapılmayarak monte edilir.Özel tasarımı sayesinde yük eşit olarak dağıtılır ve traktörün hasar görmesi enğellenmiş olur.

HANGİ TRAKTÖRLERDE KULLANABİLİRİM.

New Holland ,Case,Tümosan,John Dere ,Massey Fergusan ,Mc Cormik ,Landini ,Fendt,Erkunt,Lomborghini ,Deutz Fahr,Same,Stery,Class ,Valtra ,Hattat vb Tüm traktör çeşit ve modellerinde kullanılabilir

.

ÖN YÜKLEYİCİLERİMİZİN ÇALIŞMA ALANLARI

 Mandıralarda ,inşaat fabrikalarıda ,harfiyat ve kum ocaklarında, belediyelerde ,alt ve üst yapı  çalışmalarında peyzajlı bahçe ve tarla çalışmalarında kullanmaktadır çeşitli ataşmanlarımız vasıtasıyla bu çalışma alanlarını daha da artırabilir ve çeşitlendirebiliriz.

ERKAN MAKİNA / ALİ ERKANKapat
Sitemizde sizlere daha iyi hizmet sunulabilmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi
Tamam