ATIK MADENİ YAĞ GERİ KAZANIM TESİSLERİ

3
yıl
Akfen Makina Endüstri Mühendislik
Türkiye / İstanbul / Başakşehir
Ziya Gökalp Mah. Süleyman Demirel Bulvarı Mall Of İstanbul The Office No:7 E Kat:17 D.No:136 Başakşehir İstanbul Türkiye akfenmuhendislik@gmail.com
İlan Kodu :M-364252
İlan Türü :Satılık - Sıfır
Fiyat :Fiyat Sor
Üretim Tipi :Marka
Görüntülenme :3340
Güncellenme Tarihi :22 Oca 2022
İlan Açıklaması

Yağ Geri dönşüm tesisi kurumu, bilgi talebi, gerekli saha ve malzemeleri ile ilgili firmamızdan tam destek ve makine bilgisini alabilirisiniz.  Atık Yağ tesisi ile ilgili tüm görüş ve önerilerinizi paylaşabilirsiniz. 


Motor Yağı Geri Dönüşüm Tesisi Kurulumu ve hizmetleri 

1. Atık yağı reaktöre beslemek için yağ pompası kullanın ve ardından reaktör kapısının tamamen kapatıldığından emin olun.
2. Yakıt, LPG, doğal gaz, piroliz yağı kullanarak reaktöre ısıtın. Sıcaklık, çalışma noktasında yükseldiğinde yağ buharı serbest kalacaktır, daha sonra soğutma sistemi ile soğutulduktan sonra yağ deposunda depolanacaktır. Çökeltme filtrelemesinden sonra, renk giderici ajan ile karıştırılacaklar, sonunda en sonunda kalifiye yağ olacaklar.
3. Sıcaklık 180 derece yükseldiğinde ince yağ açığa çıkacaktır. Sıcaklık 180-360 santigrat derece arasında olduğunda baz yağ bırakılacaktır.
4. Yanıcı gaz, gaz deposuna yoğuşma gönderilmemelidir, daha sonra su sızdırmazlık sistemi ile kapatıldıktan sonra reaktörün ısıtılması için yakıt olacaktır.
5. Reaktörün ısıtılmasıyla oluşan yanma baca gazı toz giderme sisteminden sonra gaz baca ile deşarj edilecektir.

 

Akfen'den Kullanılmış Motor Yağı Geri Dönüşüm Tesisi Ana Parçaları

1. Ön arıtma sistemi: Atık motor yağı profesyonel ön arıtma sistemi tarafından işlendikten sonra reaktöre pompalanacaktır.

2. Damıtma sistemi: reaktör yakıt, gaz, benzeri kullanarak çalışma sıcaklığına kadar ısınacaktır, reaktör, karıştırma sistemi ve ısı koruma sistemi ile donatılmış olacaktır.

3. Soğutma sistemi: gazlı hidrokarbon sıvı baz yağ

4. Ara depolama sistemi: soğutma sistemindeki baz yağ, geçici depolama sisteminde saklanacak ve daha sonra depolama tankına pompalanacaktır.

5. Vakum sistemi: bu işlem için gerekli.

6. Filtrasyon sistemi: yüksek kaliteli baz yağ elde etmek için mekanik kirleri filtre etmek.

 

Akfen Atık Motor Yağı Geri Dönüşüm Makinası Özellikleri

1. Atmosferik ve vakumda kontrol edilmelidir ve yeni sıcak hava ısıtma yapısı reaktörün çalışma ömrünü 1-2 yıl uzatabilir.

2. Tamamen kapalı reaktör ve bölümleme kolonu; otomatik besleme sistemi ve boşaltma sistemi.

3. Güçlü yoğuşma sistemi yağ verimini artıracaktır.

4. Egzoz gazı, kapsamlı egzoz gazı arıtma sistemi tarafından işlendikten sonra hükümet emisyon standartları ile karşılanabilir.

5. Koruyucu önlemlerin ve kapalı üretim sürecinin çeşitliliği, tüm sürecin güvenliğini garanti edebilir.

 

6. Tam otomatik işletim sistemi işçilik maliyetinden tasarruf edebilir.

 


 

 

 

 

Sitemizde sizlere daha iyi hizmet sunulabilmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz.Detaylı bilgi
Tamam
TelcisanKapat