Markatescilim

Dikey Yem Karma Makinası

Kösem Metal
Türkiye / Aydın / Bozdoğan
Yazikent Mahallesi Cumhuriyet Meydanı Ptt Karşı Bozdoğan / Aydın
İlan Kodu :M-364173
İlan Türü :Satılık - Sıfır
Fiyat :15.000 TL
Üretim Tipi :Marka
ÜreticiKösem Mmetal
Model :D3
Üretim Yılı :2017
Görüntülenme :2406
Güncellenme Tarihi :18 Eyl 2020
İlan Açıklaması

Makina satislarimizda DENIZBANK ZIRAATBANKASI ve TARIM KREDİ KOOPERATİFLERİ  aracıyla SATISLARIMIZ vardır. KÖSEM METAL'DEN              EKO MIX D3 3metreküp yem karma makinesi 20-60 baş arası hayvana sahip işletmeler için ideal bir makinedir. Makinenin basit ve hafif yapısı süt ve besi çiftleri için vazgeçilmez olmasını sağlamaktadır.Dik olarak çalışan helezon sistemi, üzerinde bulunan özel alaşımlı ve özel tasarımlı bıçaklar sayesinde yuvarlak ve kare balyaların kısa sürede parçalanmasını, kesilmesini ve diğer kaba ve kesif yemlerle homojen olarak karışmasını sağlar. Helezon ve gövdenin özel tasarımı sayesinde makine içinde herhangi bir kör nokta bulunmamaktadır ve bu nedenle kova içersinde boşaltma sonrası yem kalmamaktadır.Bu özel tasarım, kullanılan uzun ömürlü şanzıman sistemi ile birlikte yatay yem karma makinelerine kıyasla çok daha düşük güce ihtiyaç duymaktadır.

Opsiyonel olarak sunulan elektronik dijital tartı sistemi sayesinde makine içersine atılan yemler yüksek hassasiyetle tartılabilmekte ve rasyolar doğru olarak hazırlanabilmektedir.

Makinenin Opsiyonları:

  • Elektronik tartı sistemi
  • Yükleme kepçesi
  • Hidrolik pompa sistemi
  • Yan konveyör
  • 11kW elektrik motoru (sabit veya hareketli sistemler için)
ERKAN MAKİNA / ALİ ERKANKapat
Sitemizde sizlere daha iyi hizmet sunulabilmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi
Tamam