Cnr10000Rt

İlan Bilgileri
İlan Kodu :M-364000
İlan Türü :Satılık - Sıfır
Fiyat :120.000 TL
Üretim Tipi :Özel Üretim
ÜreticiCnr
Model :Rt10000
Üretim Yılı :2017
Görüntülenme :371
Güncellenme Tarihi :16 Şub 2018
İlan Açıklaması

 

Ev-İşletme-Arazi ve Tarımsal Sulama için Solar ve Türbin Sistemleri

 

Ev Sistemleri

Evimizdeki çatıların yönü çoğu zaman güneş panellerine uygunluğu düşünülmeden tasarlanır. Artık günümüzde yeni yapılarda bu durum giderek hızlı bir şekilde değişmekte ve güneş panellerine göre çatılar tasarlanmaktadır. Kiremit çatılar uygulama işçiliğinin en zorlayıcı yapılarından biridir. Uzman montaj ekibimiz özellikle villa bazlı kiremit detaylarını işleyerek güneş panellerinin montaj işlemini gerçekleştirmektedir.  Ev sistemlerini görüntülemek için tıklayınız.

 

İşletmeler İçin Solar ve Türbin Sistemleri

İşletmeler, alışveriş merkezleri, pazaryeri, otopark ve stadyum çatılarında açılı veya düz zeminlere uygulama yapabilmekteyiz. İşletmeler için sistemleri görüntülemek için tıklayınız.

 

Arazi Tipi Solar ve Türbin Sistemleri

Geleceğin en önemli enerji kaynaklarından biri olan güneş ve türbin enerji sistemi uygulamalarını artık büyük sahalarda yapabilmekteyiz. Ön anlaşması sağlanmış olan müşterilerimiz ile yapılaması tasarlanan sahaların masa üzerinde ön hesaplama ve detay çizimleri ile işe başlanır. Ardından bölgeye giderek harita mühendislerimiz tarafından çizilen planlara ve zemin etütlerine göre saha profillerinin boyutları ve özellikleri belirlenir. Arazi tipi sistemleri görüntülemek için tıklayınız.

 

Tarımsal Sulama Solar ve Türbin Sistemleri

Elektriğin ulaştırılamadığı yerlerde su temini ve tarımsal sulama amacıyla tasarımlamış olduğumuz güneş ve türbin enerjili sulama sistemlerinin montaj işlemi saha uygulamalarına benzer. Tarımsal sulama sistemlerini görüntülemek için tıklayınız.

Benzer Ürünler
2.
yıl
İlan Sahibi
Cnr Enerji ve Ultrasonik Sis.
Türkiye / İstanbul / Gaziosmanpaşa
Hürriyet Mah. 315 Sk. No:9/c
Sanal Mağaza Sahibi
Toplam İlan Sayısı7
Vitrin Ürünleri
ERKAN MAKİNA / ALİ ERKANKapat