Markatescilim

3X18 Metre 80 Ton Tır Kantarı

Akem Jeneratorsa - Tunay
Türkiye / İstanbul / Esenyurt
Akçaburgaz Mahallesi 3124 Sk. No:10 Esenyurt İstanbul
İlan Kodu :M-363618
İlan Türü :Satılık - Sıfır
Fiyat :30.000 TL
Üretim Tipi :Özel Üretim
ÜreticiTunay
Model :Vbridge
Üretim Yılı :2017
Görüntülenme :460
Güncellenme Tarihi :04 May 2017
İlan Açıklaması

V-BRIDGE serisi elektronik taşıt kantarları 78 yıllık üretim ve mühendislik tecrübesi ile müşterilerin ihtiyaç ve istekleri göz önüne alınarak özel olarak tasarlanmıştır. Uzman mühendis ve teknik kadromuz tarafından projelendirilen yeni nesil çelik platformlu V kirişli taşıt kantarları TUNAYLAR güvencesi ile teslim edilirken güçlü yapıları ve dayanıklılıkları ile size uzun yıllar hizmet eder.

V-BRIDGE'in statik hesaplamaları, uluslararası yükleme ve ölçüm standartlarına göre yapılmıştır. Karayolunda yük taşıyan her türlü aracın en ağır aks yükü, araçların kantar üzerindeki duruş, hareket ve fren kuvvetleri hesaplanarak tasarlanan V kiriş konstrüksiyonu ile homojen bir yük dağılımı oluşturulmuştur. V kirişli ve paslanmaz çelik çok yük hücreli yapısı ile üstün mukavemet ve yüksek ölçme hassasiyeti sağlanmıştır.

tartı platformu

Platform

ModelWB-V
MalzemeÇelik
BoyaRAL 5010
Tartı Terminali

Tartı Terminali

ModelLL2WT
Koruma SınıfıIP 54 / IP 65
KutulamaÇelik / Paslanmaz Çelik
Çalışma Gerilimi / Güç12 VDC / 62 W
Çalışma Sıcaklığı-10°C….+ 40°C / %85 RH
Yük Hücresi

Yük Hücreleri

Model/TipRC3/Compression/ C3
Koruma SınıfıIP68 / IP69K
MalzemePaslanmaz Çelik
Çalışma Sıcaklığı Aralığı–40°C …+80°C
Montaj Kiti

Bağlantı Kutusu (J-Box)

ModelWA-JB-SS
Koruma SınıfıIP 65
KutulamaPaslanmaz Çelik
Montaj Kiti

Yük Hücreleri Montaj Aksesuarları

ModelCMP-MA
MalzemeÇelik
OPSİYONLAR

Kantar Aksesuarları - Otomatik Araç Tanıma Sistemi - RF-ID TAG Sistem
Otomatik Araç Tanıma Sistemi - RF-ID TAG Sistem
Araç trafiğinin yoğun olduğu seri tartım yapılan tesislerde araca monte edilen RF verici ile araca ait bilgilerin bilgisayara aktarılması sayesinde operatör olmadan hızlı ve güvenli bir şekilde tartım işlemlerinin yapılabilmesine olanak sağlar.
Kantar Aksesuarları - Otomatik Araç Tanıma Sistemi - Kartlı Sistem
Otomatik Araç Tanıma Sistemi - Kartlı Sistem
Kantar giriş veya çıkışına monte edilir. Aracın kantara girişte sürücünün araçtan inmeden kartını araç tanıma terminaline okutması sayesinde araca ait tüm bilgiler bilgisayara aktarılarak operatör olmadan tartım işlemlerinin yapılmasına olanak sağlar. Prosesin yapısı ve tercihe göre bir veya iki adet kullanılmaktadır.
Kantar Aksesuarları - IP Kamera
IP Kamera
Tartım güvenliği veya tartı kulübesinden uzak sahadaki kantarlarda tartılan araçların tartım sırasında fotoğraflarının çekilerek bilgisayardaki veri tabanına aktarılması için kullanılırlar. Araca ait kaydedilen fotoğraflar diğer bilgiler ile birlikte yazıcıdan belgelenebilmekte veya ekrandan izlenebilmektedir. Bunun dışında aracın plakasının otomatik olarak okunarak tanınması ve veri tabanına aktarılmasını sağlayan kamera donanımı ve yazılımı da ilave edilebilmektedir.
Kantar Aksesuarları - Harici Gösterge
Harici Gösterge
Kantarda tartılan aracın ağırlık değerinin kullanıcı dışındaki kişilerce görülebilmesi için kullanılır. İsteğe göre kantar kulübesine veya dışarıdan görülebilecek uygun bir yere monte edilebilir. 6 dijit kolay okunabilir kırmızı led göstergelidir.
Kantar Aksesuarları - Mesaj Terminali
Mesaj Terminali
Otomatik araç tanıma sistemli veya otomasyon uygulamalı taşıt kantarlarında sürücünün görsel olarak bilgilendirilmesi ve yönlendirilmesi için kullanılır. Uygulamanın şekline göre kantar sahasına veya kulübesine monte edilir.
Kantar Aksesuarları - Trafik Işığı
Trafik Işığı
Seri ve yoğun tartım yapılan kantarlarda tartı terminalinden aldığı komutlar sayesinde araçların kantara giriş ve çıkış trafiğini düzenler. Kantar sahası veya kulübesine monte edilir.
Kantar Aksesuarları - Bariyer
Bariyer
Kantarın giriş ve çıkışına monte edilir. Kantarda araç tartılırken diğer aracın kantara giriş yapmasını ve tartılan aracın işlemi bitmeden çıkış yapmaması amacıyla kullanılır. Tartı terminalinden aldığı komutlar ile çalışan bariyer sistemi dış hava koşullarına dayanıklıdır.
Kantar Aksesuarları - Ex-Proof Kantar
Ex-Proof Kantar
Taşıt kantarları yanıcı veya patlayıcı ortamları bulunan tesisler için ATEX onaylı, ex-proof özellikli enstrümanlar ile üretilebilmektedir.
Kantar Aksesuarları - Galvanize Tartı Platformu
Galvanize Tartı Platformu
Kantar çelik tartı platformu, tartılan araçlardaki yüklerin, tesislerin ve montaj edildiği sahanın korozyon özellikleri göstermesi durumunda sıcak daldırma galvaniz ile kaplanarak daha da uzun süreli kullanım imkanı sağlanabilmektedir.
Markatescilim
ERKAN MAKİNA / ALİ ERKANKapat