Kuru Tutma Kabini

4
yıl
Makeltaş
Türkiye / Isparta / MERKEZ
Gülpetek Sanayi Sitesi 3337 Sokak N Ada No : 6 Isparta
İlan Kodu :M-362612
İlan Türü :Satılık - Sıfır
Fiyat :1.200 TL
Üretim Tipi :Marka
ÜreticiMakeltaş
Model :D-50
Görüntülenme :144
Güncellenme Tarihi :20 Eyl 2018
İlan Açıklaması

Kuru Tutma Kabinleri

%1-%20 arasında ürünün kuru şekilde saklanmasını sağlamaktadır.

İçinde bulunun iki ayrı nem sistemi sayesinde hem lokal olarak yani ürünün alt kısmındaki nem oranı ile ürünün üst kısmındaki nem oranı ayrı ayrı hesaplanarak buna göre kuru tutma işlemi uygulamaktadır.

Kuru tutma kabinleri 220 volt ile çalışmaktadır.

İç hacimleri 50 litre ile 1400 litre arasında imal edilmektedir.

Kuru tutma kabini içinde kullanılan ısıtma sistemi 4 adet olup bu sistemlerden 2 adeti üst nem kontrolörü diğer ikisi ise alt nem kontrolörü tarafından denetlenip kontrol edilmektedir.

Kullanılan ısıtma sistemi tüm rezistanslar 70 watt olacak şekilde özel olarak imal edilmekte olup 1 adet nem sistemi dahi makinenin kuru tutma sistemine yeterli gelmektedir. Kullanılan tüm rezistanslar birbirinin yedeği olarak çalışmakta olup gerekirse servis kapağı açılıp değiştirilebilmektedir.

Ayrıca makinenin iç çeperleri gıda paslanmazı kalitesinde olup dış kısmı isteğe bağlı olarak DKP Saç veya Paslanmaz Çelik Saç olarak imal edilebilmektedir.Makinenin ön tarafında isteğe bağlı kontrol veya gözlem amaçlı çift cidarlı cam monte edilebilmekte olup camın ile ilgili ekstra ödeme talep edilmemektedir.Makinenin sıcaklık ve nem göstergeleri isteğe bağlı olarak yeniden ayarlanabilmektedir.

Tekerlekli hareket kabiliyeti sayesinde istenildiği zaman ürün istenile yere tek kişi tarafından götürülebilmektedir.

Servis veya montaja gerek olmaksızın tüm sistem servis kapağı sayesinde kullanıcı tarafından bakıma sokulabilir veya değiştirilebilir.

Çimlendirme dolabı – etüv – şahit numune dolabı tarzı dolaplarımızı içinde irtibata geçebilirsiniz.

Makeltaş

Isparta

TelcisanKapat