Markatescilim

Boyler

Ekin Endüstriyel - Eşanjör
Türkiye / İstanbul / Ümraniye
Des Sanayi Sitesi 107. Sokak B14 Blok No:2 Ümraniye
İlan Kodu :M-361917
İlan Türü :Satılık - Sıfır
Fiyat :9.000
Üretim Tipi :
Görüntülenme :151
Güncellenme Tarihi :22 May 2017
İlan Açıklaması

Boyler Nedir?

Boylerler bir başka değişle su ısıtıcılar içerisindeki serpantin sayesinde suyu ısıtan ve depolayan tesisat malzemeleridir.

Boyler Nedir?

 

MIT boylerleri, inovatif yapısı, tasarımı ve çevreye duyarlı izolasyonu ile kullanıcıların ihtiyaçlarına cevap vermektedir. Tecrübesi ile müşteri taleplerine bağlı olarak farklı tasarımlara kolaylıkla uyum sağlamaktadır.

 

 Boylerlerimizin içerisi titanyum katkılı emaye kaplanarak daha hijyenik olması sağlanmış ve dayanıklılığı artırılmıştır. Ürünlerimizde kullandığımız emaye, bor ve silisyumdan oluşan ana yapı ağır metal içermez ve Rohs değerlerini kapsamakta olup emaye değerleri Avrupa standartlarında yer almaktadır.

Emaye kaplı Boylerler magnezyum anot çubuğu ile korozyon koruması altına almıştır. Magnezyum anot depo içinde meydana gelen elektroliz yardımıyla çözünerek, emaye kaplamanın ihtiyacı olan noktalara yapışır ve depo ömrünü uzatır. Boylerlerde Avrupa Standartlarına uygun kimyasal bileşenlerde Magnezyum Anot Çubuk kullanılarak depo ömrü en üst seviyeye çıkartılmıştır.

ERKAN MAKİNA / ALİ ERKANKapat