Markatescilim

Toz Boya Tesisi Elektrostik Sistem Fırın

5
yıl
Has Makina Toz Boya Sistemleri
Türkiye / İstanbul / ikitelli
Saraçlar Sanayi Sitesi 10.blok No.24 İkitelli İstanbul İnfo@hasmakinakimya.com
İlan Kodu :M-361732
İlan Türü :Satılık - Sıfır
Fiyat :250.000 TL
Üretim Tipi :Özel Üretim
ÜreticiHas Makina Kimya
Model :90017
Üretim Yılı :2017
Görüntülenme :783
Güncellenme Tarihi :14 Şub 2020
İlan Açıklaması

HAS Makina Kimya, elektrostatik toz ve yaş boya püskürtme boya kabinleri ,box tipi  pişirme fırınları ön işlem  konveyorlü veya manuel  yüzey temizleme fosfat kaplama hatları ,Kimyasal Geri dönüşüm işleri ve Kimyasal Geri Dönüşüm makinaları ve tesislerini   1999 yılından beri  tasarlamakta, üretmektedir. Bununla birlikte, HAS Makina Kimya ekibi, ve siz müşterilerimizle  birlikte çalışarak zaman içinde  firmamızın büyümesini sağlamak ve  bu alanda lider duruma gelmek hedefimizdir.

HAS Makina Kimya  müşterilerimizin üretim tesislerini, ürün görünümü, işlevsellik ve maliyet yoluyla yeni uygulamalarla iyileştirmek için her türlü sistemde yardım almalarına yardımcı olacağımıza inanıyoruz. Başladığımız günden  beri geniş kapsamlı endüstriyel uygulamalarla ilgili birçok problemle karşılaştık ve hepsini çözdük. Geniş kapsamlı tecrübesiyle anahtar teslimi projeler, tüm sorumluluğu tasarım aşamasından kuruluma ve dizayna büyük özen göstererek bütün  problemleri bu anlayışla ele almamız  bize yeni yetenek ve tecrübeler kazandırıyor.

HAS Makina kimya olarak uzun yılların verdiği  tecrübemiz ile Türkiye’deki Elektrostatik Boyahane ,Boya pisirme Fırınları yüzey temizleme Fosfat kaplama ve Kimyasal geri dönüşüm ve makinaları ile  Türkiyede ve dünyanın pek çok ülkesinin endüstrisine hizmet etti.

Teslim etiğimiz proje , sistem ve ürünlerle  müşterilerimizin her zaman deneyim, güvenilirlik ve etkinlik kazandıklarını inanıyoruz . Daha yüksek otomasyon ve esneklik de dahil olmak üzere daha kaliteli ve daha kapsayıcı ve uygun fiyat politikaları  ile’de  yardımcı olmak için hizmet ve ürün kalitesini sürekli geliştiriyoruz.

Koyuncu Makina
Garanti UltrasonikKapat
Sitemizde sizlere daha iyi hizmet sunulabilmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi
Tamam