Kolunlu Tip Taşıt Kantarı

İlan Bilgileri
İlan Kodu :M-360474
İlan Türü :Satılık - Sıfır
Fiyat :42.500 TL
Üretim Tipi :Marka
ÜreticiDenge Baskül
Model :2017
Üretim Yılı :2017
Görüntülenme :57
Güncellenme Tarihi :16 Eki 2017
İlan Açıklaması

TAŞIT KANTARI ÖLÜ AGIRLIGI 10 TON İLE 11 TON GELMEKTEDİR. UZUN ÖMÜRLÜ MEKANİK OLARAK 5 YIL  ELEKTRONİK OLARAK 2 YIL GARANTİLİDİR.

 

                                            KANTAR ÖZELLİKLERİ

ÇELİK PLATFORM: Platform I tipi kiriş sistemi olup, I kirişler IPE serisi DIN 1025 normunda özel imalat olacaktır. Platform taşıma kapasitesi, nominal kapasitesinin %50 fazlasıdır. Platform üst kaplama sacı 10 mm. St37 A1 kalite ve yardımcı taşıyıcılara (paletlere) kaynaklı (gaz altı) birleştirme yapılmaktadır. Platform rengi karmen kırmızı (Ral 3002) ve palet rengi (Ral 7034)’ dür.

İNDİKATÖR:B2TX ileri derecede yazılımsal fonksiyonelliği ile tartım uygulamalarınızı gerçekleştirebileceğiniz bir cihazdır. İçinde onaylı bir tartı göstergesi (B2) ve uygulamanızı çalıştıran bir işletim sistemi (Android®) bulunur. Cihazı kullanmanız için monitör, klavye, fare ve yazıcı bağlamanız yeterlidir.

KOLUNLU TİP TAŞIT KANTARI ÖZELLİKLERİ

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

LOADCELL:Kullanılan yük hücreleri, OIML R60 C sınıfı sertifikalı, 3000 / 4000 division, paslanmaz çelik yapısı, IP69K (EN 60529) koruma sınıfı ile zor koşullarda uzun yıllar çalışabilme özelliği ve ATEX versiyonları ile petrol ve kimya sektöründe kullanılmasına olanak sağlar.

BAGLANTI KUTUSU:Paslanmaz çelik yapısı ile uzun ömürlü koruma sağlayan Junction Box kutusu ve kartı potansiyometre sayesinde ayarlanabilir kantar platform köşeleri, sertifikalandırılmış koruma, ileri derecede neme ve toza dayanıklılık, silikonlu bağlantı noktaları, 10 yük hücresi bağlama imkanı.

LOADCELL AKSESUARI:Kantara çıkacak araçların manevra sırasında kantara yapabilecekleri şok hareketler ve giriş-çıkışlarda kantara gelebilecek düzensiz yükler için yük hücrelerinin çevresinde çelik esaslı montaj aksesuarları vardır. Montaj aksesuarları süspansiyon ve tamponlama görevi yaparak, kantara zararlı olabilecek düzensiz yüklere, ısıl genleşmelere ve eksen kaçıklıklarına karşı koruyucu özelliktedir

İlan Sahibi
Denge Baskül Elektronik Tartı Sistemleri
Türkiye / İzmir / Buca
Adatepe Mahallesi Erdem Caddesi No.11
Buca / İzmir / Türkiye
Sanal Mağaza Sahibi
Üyelik Başlangıç08.02.2017
Toplam İlan Sayısı24
Makinecim Reklam Ver
Makinecim Reklam Ver
ÜÇKAR SÜT GIDA VE ZİRAİ ÜRÜN. SAN. VE TİC.LTD. ŞTİ.Kapat