Markatescilim

Uluslararası Evden Eve Nakliye

Mcs Lojistik Internatıonal Movers
Türkiye / İstanbul / Üsküdar
Tantavi Mahallesi Köroğlu Cad.no 54 Kat 4 D: 11 Ümraniye
İlan Kodu :M-359170
İlan Türü :Aranıyor - Sıfır
Fiyat :3.000 TL
Üretim Tipi :Özel Üretim
ÜreticiMcs Lojistik Internatıonal Movers
Model :-
Üretim Yılı :2008
Revizyon Var mı? :Var
Görüntülenme :123
Güncellenme Tarihi :08 May 2018
İlan Açıklaması

Dünyanın her noktasına Konsolosluk, Askeri Personel, Futbolcu Firma personelleri Akademisyenler Öğretim görevlileri, Yurt dışına iş ve eğitim amaçlı giden bireysel veya kurumsal müşterilerimizin ev eşyası ve kişisel eşyalarının taşınmasında araç canlı hayvan taşımacılığında profesyonel hizmet sunmaktayız.

Ev adresinizde mobilyaların Demonte edilerek ambalajlanması kıyafetlerinizin askılı elbise kolilerine yerleştirilip mutfak eşyalarınızın teker teker ambalajlanması her eşyanıza numara ve isim verilerek aracımıza yüklenmesi gideceği Ülke mevzuatına göre gümrükleme işlemlerinin tarafımızca yapılması, Gideceğiniz Ülke limanında gümrük işlemlerinin yapılıp eşyaların partner firma vasıtası ile gerek konteynırın ev adresinize kadar getirilmesi gerekse iç nakliye araçları ile eşyaların evinize getirilmesi mobilyaların evinizde kurulumu bütün eşyaların evinize taşınması için gerekli takiplerin yapılıp sizlere taşınma telaşı yaşatmadan Güvenli Ekonomik bir taşınma hizmeti sunmaktayız.

Vitrin Ürünleri
Markatescilim
ERKAN MAKİNA / ALİ ERKANKapat
Sitemizde sizlere daha iyi hizmet sunulabilmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi
Tamam