Karton Bardak Makinesi

İlan Bilgileri
İlan Kodu :M-357761
İlan Türü :Satılık - Sıfır
Fiyat :55.000 $
Üretim Tipi :Özel Üretim
ÜreticiZambak Kağıt
Model :2018
Üretim Yılı :2018
Görüntülenme :1154
Güncellenme Tarihi :07 Haz 2018
İlan Açıklaması

ZKBM

Yüksek Hızlı Karton Bardak Makinası

ZKBM Yüksek Hızlı Otomatik Kağıt Bardak Makinası, ultarsonic yapıştırma sistemi ile dondurma, yoğurt, çorba, kahve ve çay gibi birçok sıcak ve soğuk içecek için tek ya da çift tarafı PE kaplı karton bardak yapabilmektedir. Karton bardak imalatı için en popüler makinelerimizden birisi olan bu makine, kompakt yapısı, stabil ve hızlı çalışma performansı ve yaptığı kaliteli kağıt bardakların yanısıra, sesiz çalışması ve az fire vermesiyle de öne çıkmaktadır. ZAMBAK KAĞIT ZKBM Yüksek Hızlı Otomatik Kağıt Bardak Makinası, karton bardak üreticileri için, piyasadaki fiyat/performans açısından en uygun makinedir.

Makina, otomatik yağlama sistemine sahiptir ve bu sayede uzunca bir süre, tüm mekanik parçaların sorunsuz ve düzgünce çalışması sağlanır.
Bardak makinelerinin taban yapıştırma sistemleri Leister – Isviçre olup , sızdırma sorunun görülme oranının minimuma indirmektedir
Makinada PLC kontrolü ve sensör ile hata tespiti fonksiyonu vardır. Taban besleme servo motor ile kontrol edilir.
İşçi güvenliği için, makine CE ve güvenlik kurallarına uygun üretilmektedir. Makina, kamera sistemi ile çalışmaktadır, ve bu da makinada üretim hızını ve verimliliğini arttırmaktadır.
Makinada kullanılan elektronik parçalar SCHNEIDER veya OMRON markadır. Ayrıca makinanın rullmanları için, SKF veya FAG markası kullanılmaktadır.
Karton bardak kalıpları karbon metal yerine, daha hafif bir materyal olan alüminyumdan yapıldığı için karton bardak makinemiz, emsal makinelere göre daha hızlı çalışmaktadır.
90 derece dönüş ile transfer edilen kaplar sayesinde; karton bardak makinası, kartonu %100lük bir oranla kalıplara yollayabilmektedir ve makinanın fire verme oranı bu sayede düşüktür.
Karton bardak altı bir seferde transfer olmaktadır ve böylece zamanında karton bardak altı yapıştırılmakta olup, fire oranı da düşmektedir.
Dönen kıvrık bardak teknesi sayesinde, baskılı ve PE kaplı yüzeye temas ve olası hasarlar düşmektedir.
Karton bardak makinamızın, parçalarındaki yüksek işçilik, aralarında yüksek çalışma uyumluluğunu sağlamaktadır.
Üflemeli hava sistemi sayesinde biten kağıt bardaklar, bellirli bir yere üflenerek bir borunun içerisine yerleştirilirler ve böylece otomatik olarak destelenirler ve paketlemeye transfer edilirler.

İlan Sahibi
Zambak Kağit San.Ve Tic.Ltd.Şti
Türkiye / İstanbul / Beylikdüzü
Yakuplu Mah. Hürriyet Bulv. No:1 Skyport Residence K:12 D:128 Beylikdüzü / İst. 34524

Tel: 0212 875 4181
Fax:0212 671 3593
Bireysel Üye
TelcisanKapat