Kanal Açma Makinesi - Trencher Kazıcı Makine

İlan Bilgileri
İlan Kodu :M-357416
İlan Türü :Satılık - Sıfır
Fiyat :40.000 TL
Üretim Tipi :Özel Üretim
ÜreticiKazıcı Makina
Model :48-C-32
Üretim Yılı :2018
Görüntülenme :520
Güncellenme Tarihi :18 Nis 2018
İlan Açıklaması

KAZICI Trenching Machines ürünleri, traktörün arkasında 3 noktalı süspansiyona monte edilerek tahrik hattı vasıtasıyla hareket hattını zincirlere iletmektedir. Hidrolik kontrol sistemi ile 100/150 cm derinliğinde ve 15/40 cm genişliğinde kanal açabilir.

 

Her türlü kir yüzeyinde trenching için mükemmel bir çözümdür.

Tek bir operatör tarafından kolaylıkla kullanılabilen trenching makineleri, normal kara koşullarında 150 ila 250 metre arasında açılabilir ve aynı zamanda sert kir yüzeylerinde bile başarılı olmanızı sağlar.

 

Yepyeni geliştirilmiş kendinden hareketli trenching makinelerimiz dakikada 3 metre ilerleyebilir. Önceki trenching makinelerimiz sadece kendi kendine çalışan traktörler için kullanılabildi. Şimdi, ürünümüzün tüm yeni trenching makineleri için standart olarak yeni kendinden milli sistem sunuyoruz. Bu teknoloji ile makineler 60 ve üzeri atraktaki traktörlere monte edilerek bir tarım makinesi olarak kullanılabilir.

 

İsteğe bağlı boru döşeme cihazımızla, su borulama ve drenaj projeleriniz için daha kolay ve hızlı çözümler olacaktır. Tüm drenaj boruları için hidrolik kaldırma sistemi ile kontrol edilen boru döşeme cihazı kullanılabilir.

 

Makinelere monte edilebilen opsiyonel lazer sistemi düzgün tırmanışa olanak tanır ve değişken kara koşullarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır.

 

Bazı makine modellerimiz için sağ taraflı trenching, arazileriniz için trenching machine'leri ağaçlara kapatmanıza izin vermek için tasarlanmış sulama sistemi sağlar.

ERKAN MAKİNA / ALİ ERKANKapat