Markatescilim

Oto Ekspertiz Computest Cihazları

Dynotr Oto Ekspertiz Makinalari
Türkiye / İstanbul / Sancaktepe
Barbaros Mah Nuh Kuyusu Cad 70/a
İlan Kodu :M-354707
İlan Türü :Satılık - Sıfır
Fiyat :65.000 TL
Üretim Tipi :Marka
ÜreticiDynotr
Model :Dynotr 3500 Full Sistems
Üretim Yılı :2016
Görüntülenme :374
Güncellenme Tarihi :12 Eki 2016
İlan Açıklaması

Oto ekspertiz, Computest,  ikinci el araç alım-satımında, araç ekspertiz işlemlerinde kullanılır.Araç modifiyesi sonrası güç ölçümlerinde kullanılır.Peryodik araç kontrollerinde, araç muayene istasyonuna gidecek araçların hazırlanmasında kullanılır.Computest sistemin kurulabilmesi için iki aracın arka arkaya gireceği kadar, 4 x 9 m ebatlarında bir yere ihtiyaç bulunmaktadır.Cihazlar zemine sıfır monte edilebildiği gibi, cihazların etrafına rampa – platform yapmakta mümkündür.Müşterilerimizin yerlerine bakarak, cihazların kurulacağı yere ait montaj ve hazırlık planları veriliyor, Türkiye’nin her yerinde montaj ve eğitim hizmeti veriyoruz.Cihazlarımız Sanayi Bakanlığından onaylı Garanti Belgesine sahiptir ve tüm aksamları 2 yıl garantilidir.Cihazlar müşteri isteğine göre renk değişimi yapılmaktadır.Bu sistemde olması gereken ana cihazlar sırasıyla aşağıdaki gibidir;

Dinamometre – Araç test cihazı : 2 ve 4 çeker araçlara uygun cihazımız motor durumu hakkında genel bilgi verir.Motor gücü, motor torku, tekerlek gücü ve tork ölçümlerini yapar.

Fren test cihazı : Araçların frenleri hakkında genel bilgi verir.Sağ-sol frenleme gücünü ve frenleme farklarını ölçer.Balata ve disk sıkışıklıkları, diskteki yalpalanmaları ölçer.Araç muayene istasyonuna gidecek araçların kontrol ve hazırlıkları yapılır.Motor gücü, motor torku, tekerlek gücü ve tork ölçümlerini yapar.

Amortisör test cihazı : Araçlardaki bütün amortisörlerin durumu test edilir varsa arızalı olanlar değerler sonucu ortaya cıkar.

Yanal kayma cihazı : araçta ön arka düzendeki arızaları ve sağa sola cekiyor ise tespiti bu test ile gerçekleştirilir.

Boya kontrol cihazı : Araçlarda boya olup olmadığını ölçer. Bu cihaz ile hem alüminyum hemde metal yüzeylerde boya kontrolü yapılabilir

Arıza Tespit cihazı : Araçların daha önce motor, şanzuman vs gibi elektronik aksamlarında arıza olup olmadığı kontrol edilir.Ayrıca bazı yeni teknolojik araçlar computest işlemi sonrasında arıza ışığı yaktıkları için bu ışıkların söndürülmesinde kullanılır.Beyin hafızasında arıza kaydı bulunup bulunmadığına bakılır.  Bazı araçlarda km değerinin değişip değişmediği kontrol edilebilir.

 Cihazlarımız %100 net ölçüm ve muayene istasyonları ile aynı ölçüm değerlerine sahiptir. İmalat ve AR-GE bölümümüzü görmenizi ısrarla rica ediyoruz. Düşük sermaye büyük kazanç.. 

Markatescilim
ERKAN MAKİNA / ALİ ERKANKapat
Sitemizde sizlere daha iyi hizmet sunulabilmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi
Tamam