Markatescilim

Damperli Trailer

Gt Semı Traıler
Türkiye / Ankara / Kazan
Keresteciler Sitesi Keresteciler Bulvari No:73 Saray, Kazan / Ankara / Turkey
İlan Kodu :M-350951
İlan Türü :Satılık - Sıfır
Fiyat :19.500 $
Üretim Tipi :Özel Üretim
ÜreticiGt Semi Trailer
Model :Glt3
Üretim Yılı :2019
Görüntülenme :187
Güncellenme Tarihi :10 Eki 2019
İlan Açıklaması

damperli römorklar


Damperli römorklar dökme malzemelerin taşınması için kullanılır. römork Bu tür size taş, batık taş, kum ve dökme malzemelerin her türlü taşıyabilir. Damperli çekiciler, farklı süspansiyon tipleri ile müşteri talep olarak 45 m3 24 m3 itibaren biz farklı yükleme kapasiteleri yapılmış olabilir tüm römork kaldırmak için çalışır firmamız tarafından uygulanan bir hidrolik silindir vardır. GT Yarı Römork müşterilere yükler için Damper çözümleri farklı tür sunabilir.


GT Yarı Treyler Damper ağır dökme maddeler, geniş makine, ya da diğer uygulamaların yüzlerce arasında bile düşük yerden yükseklik biçme taşıyabilen çok yönlü bir römork vardır. GÜRLEŞENYIL Fragman aralığının geri kalanıyla aynı çekirdek güçlü paylaşarak, GT Damper Treyler eşit karayolları, byways ve arka yollarda evde. ürün yelpazesi standart olarak uzaktan kumanda ile tüm elektrikli bir işlemdir. aralık Elinizde işi uyacak şekilde römork belirtmek için izin seçenekleri ve aksesuarları içerir. Yeni GT damperli römork operasyon her detay Türkiye'de yaygın olarak çok iyi biri olarak alkışlanan olan tasarıma lider, büyük ilgi verilmiştir. (Tüm boyutlarda mevcuttur) Bizim otomatik kilitleme damperli kullanımı en kolay, sadece zor değil, aynı zamanda.

Garanti UltrasonikKapat
Sitemizde sizlere daha iyi hizmet sunulabilmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi
Tamam