Markatescilim

Merkezi Depolu Sabun Sistemi

Alper Teknik
Türkiye / Ankara / YENİMAHALLE
1173 Sk No:6 Ostim
İlan Kodu :M-342585
İlan Türü :Satılık - Sıfır
Fiyat :300 TL
Üretim Tipi :Marka
ÜreticiAlper Teknik
Görüntülenme :143
Güncellenme Tarihi :08 Haz 2018
İlan Açıklaması

OKULLARIMIZDA SÜREKLİ SABUNBULUNACAK.

Okullar daöğrencilerin sabun kullanımı sürekli sorun olmuştur. Okullarımızın çoğununlavabolarında sabun bulunmamakta ya da öğrencilerin yaramazlığı sonucu bozulupkırılmaktadır.

Ülkemizdegirişimci ve teknik öğretmen iki kişi okulların bu sorununu çözmek içingeliştirdiği sistemi İstanbul, Bursa, Doğu Anadolu bölgelerinde kullanımasunulduktan sonra bu yıldan itibaren İç ve Batı Anadolu’nun hizmetinesunulmuştur. Şirket merkezini Ankara’da Ostim’e taşıyarak Başkent’te çalışmaya başlamıştır.

Okul kışlayurt vb toplumsal alanlarda hijyen sorunu yıllardır sürekli yaşanmakta.Geliştirilen bu sistem ile lavabolarda sürekli sabun bulunması ve sabunluklarınkırılmasının önüne geçildi.

Sistem de 20litre özel depo öğrencilerin ulaşamayacağı yüksek bir yere montaj edilmekte,sonra sıhhi tesisat malzemesi ile sabun akıtma adaptörleri bağlanmaktadır.Sistem de paslanacak malzeme yer almadığından, kapalı bir sistem olduğundantuvaletler ve lavabolar hortum ile yıkanarak temizlenebilmektedir.

Sistem TPEtarafından tescilli olup Ankara ve tüm Türkiye ye kullanıma sunulmuştur.

Sistemyatılı okulların banyolarında şampuan için de idealdir. Sistem bazı illerdeokulların tadilat projelerinde yer almıştır. İlgili kişiler sistemi Milli EğitimBakanlığının okul yapımı projelerinde yer alamsını sağlamak için degirişimlerde bulunmaktadırlar.

Sistem TürkSilahlı Kuvvetlerinin de dikkatini çekmiş bazı birliklerin hizmetine sunulmuşolup NATO stok numarası alınmıştır.

www.alperteknik.com


ERKAN MAKİNA / ALİ ERKANKapat