Entermak

Arka Kazıcı (Beko Loader)-ALP-08 BKY 250

6
yıl
Alparslan Tarım Makinaları
Türkiye / Konya / SELÇUKLU
4.ORG.SAN.BÖL. BÜYÜKKAYACIK MAH.406 SOKAK NO:4 SELÇUKLU - KONYA
İlan Kodu :M-332010
İlan Türü :Satılık - Sıfır
Fiyat :33.000 TL
Üretim Tipi :Marka
ÜreticiAlparslan Tarım
Üretim Yılı :2020
Görüntülenme :8373
Güncellenme Tarihi :20 Şub 2021
İlan Açıklaması

ALP-08 serisi traktör arka kazıcılar 3 nokta askı bağlantı sistemiyle, traktör arka hidrolik askı kollarına bağlanmaktadır. Kolay bağlanabilir olmasının yanı sıra kilitleme sisteminin pernolarla yapılması güvenli  kazma işlemi yapılmasını sağlamaktadır.

Traktör kuyruk miline takilan hidrolik pompa kuyruk mili hareketiyle, hidrolik pompa sisteme hidrolik yağ basıncı sağlar ve kumanda kontrolüyle hidrolik silindirlerle giden hidrolik yağ kolların hareketlerini sağlar.

ALP-08 BKY SERİSİ, sabit şaseli olup, genelde açık alanlarda ve bahçelerde çalışma yapan müşterilerimiz için üretilmiştir. Dengeleyici ayakların geniş noktalara ulaşması maksimum denge sağlar ve ayaklar katlandığı zaman ise ergonomik ölçülere gelmesini sağlamaktadır.

Bağlama ve sökme sistemlerinin kolay olması tecrübesi olmayan kullanıcılar için bile pratik ve kolay yapılmasını sağlar. Çalışma esnasında traktörü aşırı yüklerden korumak için, yük dengeleyici ayaklar üzerine dağılacak şekilde tasarlanmıştır. Çalışma sistemi kolay ve basittir.

ALP-08 SERİSİ TRAKTÖR ARKA KAZIYICI'lar uygun fiyat avantajlarıyla, mükemmeli arayan müşterilerimiz için özel olarak üretilmiştir.

Sitemizde sizlere daha iyi hizmet sunulabilmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz.Detaylı bilgi
Tamam
TelcisanKapat