Entermak

Ön Yükleyici -ALP-07 Gold Serisi

6
yıl
Alparslan Tarım Makinaları
Türkiye / Konya / SELÇUKLU
4.ORG.SAN.BÖL. BÜYÜKKAYACIK MAH.406 SOKAK NO:4 SELÇUKLU - KONYA
İlan Kodu :M-332007
İlan Türü :Satılık - Sıfır
Fiyat :32.500 TL
Üretim Tipi :Marka
ÜreticiAlparslan Tarım
Model :Gold
Üretim Yılı :2020
Görüntülenme :9280
Güncellenme Tarihi :20 Şub 2021
İlan Açıklaması
UYGULAMA
Gold serisi 45 ila 65 hp arası New Holland,Case,Tümosan, John Deere, Massey Fergusan, Mc Cormick, Landini, Fendt, Erkunt, Lomborghini, Deutz - Fahr,Same, Stery, Class, Valtra.v.b tarla ve bahçe tipi Zirai Traktörlerde kullanılan ön yükleyici kepçe serisidir.
ÖN YÜKLEYİCİLERİMİZ
Özellikle hayvancılık işletmeleri,Sera Botanik bahçeleri başta olmak üzere v.b Zirai traktöre monte ön yükleyici kullanımı dikkate alınarak, farklı ataçman tasarım özelliklerine sahip olarak üretilmiştir.Ataçman çeşitlerini inceleyiniz!
MONTE
Alt şasiler özel bağlantı açı dizaynı sayesinde traktörün ana gövdesinde yükün ideal dağılımı sağlanmış ve hiçbir parçası sökülmeyerek direksiyon açılarının bozulması engellenmiştir.
KUMANDA KOLU (JOYSTICK)
Tek kumanda kolu,tamamen ergonomiktir. Ve küçülmüş boyutları sayesinde operatöre ön yükleyicinin tüm fonksiyonlarını kolay ve tam şekilde kontrol edebilme imkanı tanır.
HAREKETLİ ATAÇMAN HİDROLİK VALFİ
Ataçman kullanımında ilave hidrolik hareket gerekliliğini sağlamak için elektro hidrolik tesisat kullanıma hazırdır
HIZLI ATAÇMAN SÖKMETAKMA ADAPTÖRÜ
Ataçmanların işe göre değiştirilmesi gerektiğinde hızlı ve kolay değiştirilmesine imkan sağlamak için tasarlanmıştır.
BURÇLAR VE PERNOLAR
Tüm eklem noktalarında kullanılan silindirik burçlar aşırı yüklerde dahi yıpranmayan bronz malzemelerden seçilmiştir. Eklem noktalarında kullanılan tüm pimler çelik malzemeden, galvaniz kaplı paslanmama özelliğiyle yüksek mukavemete dayanıklı olarak üretilmiştir.
 

 

Sitemizde sizlere daha iyi hizmet sunulabilmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz.Detaylı bilgi
Tamam
ERKAN MAKİNA / ALİ ERKANKapat