Markatescilim

KİMYA SEKTÖRÜNE YÖNELİK ÇOK MİLLİ MİKSER SİSTEMLERİ

Sözer Makina
Türkiye / Kocaeli (İzmit) / Dilovası
KOCAELİ İMES OSB 5. CD.NO:7 ÇERKEŞLİ-DİLOVASI-KOCAELİ-TÜRKİYE
İlan Kodu :M-330985
İlan Türü :Satılık - Sıfır
Fiyat :78.800
Üretim Tipi :Marka
ÜreticiSÖZER MAKİNA
Model :Sm 1-3mıl.ıv
Görüntülenme :455
Güncellenme Tarihi :09 Ara 2020
İlan Açıklaması
KULLANIM ALANLARI :

Akışkan yüksek veya düşük viskoziteli ürünlerin karıştırılmasında sadece hızlı devirli dispersiyonun yeterli olmadığı, ağır devirli harmanlama ile kısa sürelerde çok homojen bir karışımın gerekli olduğu tüm alanlarda kullanılabilmektedir. Yüksek ve ağır devirli karıştırma özelliğinden dolayı, geniş bir kullanım alanına sahiptir. İki farklı makinenin operasyonunu teke indirgemiş kombine bir mikser makinesidir.

KARIŞTIRMA DEVRİ :

Makine üzerinde üç adet karıştırma sistemi bulunmaktadır. Birincisi 100-1.500 devir/dakika aralığında çalışan bir mil üzerinde iki adet dispersiyon pervanesi; ikincisi 50-400 devir/dakika aralığında çalışan bir mil üzerinde iki adet kelebek karıştırıcı ve merkezde 20 devir/dakika sabit hızla dönen çapa sıyırıcı-karıştırıcı sistemi mevcuttur.    

KALKIP İNME :

Elektro-hidrolik sistemli olarak kendi gövdesi üzerinde kalkıp inme özelliğine sahip olup, güvenlik nedeni ile belirli bir yükseklikten sonra karıştırma millerinin otomatik olarak durması sağlanmaktadır.

DİĞER ÖZELLİKLER :

Gövde üzerinde karıştırma kazanını sabitlemek üzere elektro-hidrolik sistemli kıskaç düzeneği bulunmaktadır. Düşük devirlerde uzun süreli çalışmaya olanak sağlayan ana elektrik motorunun soğutma motoru da vardır. Standart olarak zaman ayarlı karışım özelliği bulunmaktadır.

OPSİYONEL İSTEKLER :

ATEX Zone 1 EEx dIIB T4 standartlarında ex-proof, vakum, yarı veya tam otomatik reçete kontrol sistemi, PLS kontrol sistemi özelliği opsiyonel özellik olarak sunulmaktadır, PT100 vasıtasıyla ürünün ısısını dijital olarak görüntüleyebilme özelliği opsiyonel özellikler olarak sunulmaktadır.

Sitemizde sizlere daha iyi hizmet sunulabilmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz.Detaylı bilgi
Tamam
TelcisanKapat