4 Kenar Yapıştırma Tipi Paketleme Makinesi

İlan Bilgileri
İlan Kodu :M-329892
İlan Türü :Satılık - Sıfır
Fiyat :20.000 $
Üretim Tipi :Marka
Görüntülenme :852
Güncellenme Tarihi :30 Nis 2018
İlan Açıklaması
Teknik Avantaj
 
Üç Adet Servo Motor
Makinede üç adet sevro motor kullanılmıştır. bu motorlar sayesinde makine rakiplerinden daha hızlı ve hassas çalışabilmektedir.
 
Soketli Bağlantılar
Makinenin üzerindeki değişebilecek pozisyonundaki tüm yaka ısıtıcı ekipmanları, tüm pistonlar ve bununla beraber değişebilecek olan tüm parçalar ana gövde üzerine soketli bağlatısı sayesinde kullanıcıya büyük kolaylık sağlar.
 
Dokunmatik Ekran
Yüksekliği ve yönü ayarlanabilir dokunmatik ekran sayesinde rakiplerinden farklı ergonomik bir dizayn sağlar.
 
Schneider Teknolojisi
Makinede kullanılan tüm servo motor sürücüleri ve dokunmatik ekran schneider teknolojisiyle değer kazanmıştır
 
Otomatik Film Gergi Sistemi
Paketleme sırasında filmi kesintisiz akışını sağlayan otomatik gergi sistemi kullanılmıştır. Bu sistem yine yüksek hızlı sensörler sayesinde makine hızları değişse bile aynı kalitede paketin çıkmasını sağlar.
 
 
Şeffaf yapı 
- Makinenin sol ,arka ve ön kısmı komple şeffaf fiber cam ile donatılmıştır. Bu da kullanıcıya ayarlama ve makineyi kontrol için büyük avantaj sağlamaktadır.
 
Yüksek paket miktarı 
2 adet yaka boru sayesinde yastık tipte çok yüksek sayıda paket yapabilmektedir. Makine dur-kalk yapıda olmasına rağmen dakikada 180 pakete kadar çıkabilir.
 
2 Farklı Ürünü Paketleyebilme İmkanı
Makinenin bobin bağlama ünitesi 2 adettir. Bu özelliği sayesinde aynı anda 2 farlı bobini  bağlayarak farklı paketlerle farklı ürünler çalışılabilir.
 
Ekonomik Çözüm 
Makine paket sayısına göre kıyaslandığında sınıfında en ekonomik çözüm olabilecek bir makinedir. 
 
Komple Paslanmaz Gövde
- Makinede ana konstrüksiyon dahil tüm ekipmanlar paslanmaz krom ve aliminyum malzemeler kullanılmıştır. Bağlantı elemanlarının tamamının paslanmaz olması sayesinde makinanın uzun yıllar korozyona karşı  dayanıklı olması sağlanır. 
 

 

Ozan MakinaKapat