Markatescilim

Çift Gözlü Vakum Makinası (Çok Özel Fiyat)

6
yıl
Renas Makina ve Otomasyon Sistemleri
Türkiye / İstanbul / üsküdar
Ünalan Mah. İsmetpaşa Cad. Polat İş Merkezi No:3/5 Üsküdar / İstanbul
İlan Kodu :M-326716
İlan Türü :Satılık - Sıfır
Fiyat :11.000 TL
Üretim Tipi :Marka
ÜreticiRenas
Model :DZ400/2S
Üretim Yılı :2018
Görüntülenme :1489
Güncellenme Tarihi :11 Kas 2019
İlan Açıklaması

Renas RDZ2-480 Çift Hazneli Profosyonel Vakum Makinası Özellikle seri imalat vakumlu paketleme ihtiyaçlarınız için tasarlanmıştır. 

Renas RDZ2-480 Çift Hazneli Profosyonel Vakum Makinası paket boyuna bağlı olarak dakikada ortalama 25-30 paket arası, vakumlama yapabilmektedir. Makinamızda bulunan çift hazne özelliği sayesinde, makina bir haznesinde vakum işlemini yaparken, beklemek yerine diğer haznesinde yeni ürünleri hazırlayabilirsiniz. Bu özellik üretim hızınızı arttıracaktır. 

Renas RDZ2-480 Çift Hazneli Profosyonel Vakum Makinasının her haznesinde 2 ayrı çene birden bulunmaktadır. Bu özelliği sayesinde aynı anda iki ayrı tarafa koyacağınız ürünleri birden vakumlayabilirsiniz.

Renas RDZ2-480 Çift Hazneli Profosyonel Vakum Makinası tam randımanda maksimum 40 CM X 40 CM özellikteki bir ürünü rahatlıkla vakumlayabilir. Ayrıca bu boyuttan daha küçük ambalajlarda bir haznede birden fazla ürünü aynı anda vakumlayabilirsiniz. Örneğin; 20cm X 20cm bir ambalajdan bir yöne 2 paket karşı tarafına da 2 paket koyarak, bir haznede 4 ürünü aynı anda vakumlayabilirsiniz.
 

Renas RDZ2-480 Çift Hazneli Profosyonel Vakum Makinasının  kolay kullanım menüsünde bulunan zaman ayarı, yapıştırma süresi, yapıştırma derecesi, vakum miktarı ayarı sayesinde bütün vakum ambalaj çeşitlerinde sorunsuz olarak çalışabilirsiniz.

 

 

Renas RDZ2-480 Çift Hazneli Profosyonel Vakum Makinasında meyve çeşitleri, sebze çeşitleri, kuruyemiş çeşitleri, bakliyatlar, et çeşitleri, az sulu ya da susuz peynir çeşitleri, plastik ürünler vb. birçok üründe sorunsuz olarak vakumlayabilirsiniz 
 

Renas RDZ2-480 Çift Hazneli Profosyonel Vakum Makinası tüm standart vakum poşetleri ile çalışabilmektedir. Makinamız özel bir vakum poşetine ihtiyaç duymaz. Vakum poşetlerini piyasadan bulabileceğiniz gibi, firmamızdan dan temin edebilirsiniz. 
 

Renas RDZ2-480 Çift Hazneli Profosyonel Vakum Makinası güçlü vakum motoru sayesinde sizi asla yarı yolda bırakmaz. Yağını zamanında değiştirmeniz, aşırı tozla temasını engellemeniz yeterlidir. Makinamızın vakum motoru emsal makinalara göre daha güçlüdür, bu sebeple yaptığı vakumlar, poşet delinmediği sürece asla gevşemez. 
 

Renas RDZ2-480 Çift Hazneli Profosyonel Vakum Makinasının  yapıştırma izleri görsel açıdan çok iyidir. Ayrıca makinamızla birlikte ücretsiz olarak verilen sayı takımı sayesinde, soğuk baskı şeklinde ürününüze tek satır olarak son kullanma tarihi ve parti numarası gibi bilgileri kodlayabilirsiniz. 
 

Renas RDZ2-480 Çift Hazneli Profosyonel Vakum Makinasının ürüne temas eden ve etmeyen tüm yüzeyleri SUS 304 paslanmaz çelikten üretilmiştir. Makinamızın gerek görselliği, gerekse paslanmaz işçiliği sonderece zariftir. İşletmenizin incisi olmaya adayız. 

 

ERKAN MAKİNA / ALİ ERKANKapat