Markatescilim

Kuluçka Makinesi Kontrol Panosu

5
yıl
Efe Kuluçka Makineleri Ekipmanları Alanya
Türkiye / Antalya / Alanya
Efe Kuluçka Antalya / Alanya Zamanoğlu Cd. No. 52/b Çevreyolu Üzeri Alanya / Antalya
İlan Kodu :M-323497
İlan Türü :Satılık - Sıfır
Fiyat :225 TL
Üretim Tipi :Marka
ÜreticiEFE Kuluçka Makineleri
Model :EFE-1054
Üretim Yılı :2015
Görüntülenme :2281
Güncellenme Tarihi :01 Nis 2020
İlan Açıklaması

Kuluçka makinesi kumanda panosu
 

Kuluçka makinesi kumanda panosu, EFE Kuluçka Makineleri Yedek Parça Merkezine Hoşgeldiniz.

Kuluçka makinesi kumanda panosu ile ev yapımı kuluçka makinesini ful otomatik panel sayesinde idare edebilirsiniz. El yapımı kuluçka makinesine gereken termostat veya efe kuluçka makieleri yedek parça sayesinde kendi becerinizi sergilersiniz ve el yapımı kuluçka makinenizi arkadaşlarınıza gösterbilirsiniz. Efe kuluçka makinesi aksesuar arasında nem ve ısı sensor kumanda panosuna bağlanarak hem ısıyı hemde nemi otomatik kontrol edebilirsiniz. Kuluçka makinesi panosu setinde rezistans, fan ve trafo ile ev yapımı kuluçka makinası nı en iyi şekilde çalıştırırsınız ve en yüksek cıvcıv çıkımı alırsınız. Efe Kuluçka makinesi yedek parçaları ile el yapımı kuluçka makinenizi gereken ayarlarla yönetirsiniz. Efe kuluçka makineleri kumanda panosu ile hobi kuluçka makinenizi yapararak kendi el becerinizi kanıtlamış olursunuz.
 

Kuluçka makinesi kumanda panosu set içerisinde ve fiyata dahil olanlar:

1adet ful otomatik dijital Kuluçka Makinesi kumanda paneli, 31,5 * 7 * 7 cm, ısı kontrolü ( 25-45 derece arası ayarlama imkanı ), nem kontrolü ( 30-90 nem oranı arası ), ful kalibrasyon ayar fonksiyonu, gün sayacı, viyol otomatik çevirme ayarı sabit 2 saatte 20 saniye çalışır, tüm fonksiyonların alarm parametre ayar imkanı.
1adet Kuluçka Makinesi 12 volt Fan 8*8*2,8 cm
1 adet Kuluçka Makinesi 220 volt Fan yuvarlak şeffaf 13 cm çapında
1 adet 
Kuluçka Makinesi 220 volt 200 watt rezistansı 32 cm çapında
1 adet Kuluçka Makinesi 220 volt trafosu 4,5*3,5*4,5 cm
1 adet Kuluçka Makinesi 3 volt nem sensörü Sıcaklık kontrol hassasiyeti: ≤±0,1 ve 5*2,5*1,5 cm ( kablo ile 20 metreye kadar hassas ölçüm yapar )
1 adet Kuluçka Makinesi 3 volt ısı sensörü Nem kontrol hassasiyeti: %±3RH ve ucu 3 cm uzunlukta ( kablo ile 20 metreye kadar hassas ölçüm yapar )

El yapımı Kuluçka makinesi ni kendiniz yapın: Efe Kuluçka Makineleri Ekipmanları ve Yedek Parçaları ile becerinizi sergileyin. Ayrıca Kuluçkacılık ile ilgi gereken bilgileri efekulucka.com sitemizdeki Türkçe kullanım kılavuzundan okuyabilirsiniz. Efe Kuluçka makinelerin genel ayar ve kurulum bilgileri mevcuttur. 

Kuluçka makinesi yapımında gereken kuluçka makinesi yedek parçalar nelerdir? Tavuk, papağan, ördek yumurtası, kaz yumurtası, keklik yumurtası,  sülün yumurtası, hindi yumurtası için diğer viyol lar sitemizde mevcuttur. Ödeme şekli: Kredi kartı ile taksitli ödeme www.efekulucka.com web sitemizde, Banka havalesi yada kapıda nakit ödeme veya kapıda kredi kartı ile tek çekim ödeme imkanları.
 

Tavuk yumurtası 21 günde civcive oluşur. 18 gün gelişim zamanı vardır ve 3 gün çıkım zamanı vardır. Gelişim zamanın da nem değeri %60 civarı olması uygundur ve son 3 gün de nem oranı % 70 civarı olması uygundur. Isı değerleri ise 18 gün gelişimde 37, 5 ve son 3 gün çıkımda 36,5 iyidir.
 

Ödeme seçenekleri: Kredi Kartı taksitli veya tek çekim, Kapıda ödeme ve Banka havalesi. Kredi Kartı ve Banka havalesinde Kargo ücreti 4-6TL ye Türkiyenin her yerine gönderilir, Kapıda ödeme Kargo bedeli ise 12-15TL tutmaktadır.

Taksitli geçerli Kredi Kartları seçenekleri:

 

 

 

Kuluçka Makineleri Kullanım talimatı ve Kuluçka çıkım sorunları yaşıyorsanız lütfen Kuluçka Merkezi bilgi sayfamızı inceleyiniz.

Markatescilim
Garanti UltrasonikKapat
Sitemizde sizlere daha iyi hizmet sunulabilmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi
Tamam