Markatescilim

Mobil Taş Fırını Elmano Forni Mtf 100

6
yıl
Elmali Makina
Türkiye / Çorum / MERKEZ
Küçük Sanayi Sitesi 51. Sokak No:10
İlan Kodu :M-320873
İlan Türü :Satılık - Sıfır
Fiyat :10.800 $
Üretim Tipi :Marka
ÜreticiElmalı Makina
Model :Elmano Forni
Üretim Yılı :2019
Görüntülenme :2744
Güncellenme Tarihi :23 Nis 2019
İlan Açıklaması

FİYAT MTF 100 MODELİ İÇİN GEÇERLİDİR.
İMALAT SİPARİŞ ÜZERİNE YAPILIR.
FİYATLARIMIZA KDV VE NAKİLYE DAHİL DEĞİLDİR.
FIRINDA ODUN YAKILABİLİR.
CE BELGELİ GAZMER ONAYLIDIR.

 

 

NEDEN MOBİL TAŞFIRIN

Geleneksel taşfırının (kara fırın) günümüz şartlarına uyarlanmış ve modernize edilmiş halidir.

Montaj ve Nakil Kolaylığı: Üç ana parça halinde demontedir. En büyük parçası 80cm kapılardan rahatlıkla geçer. Tüm mekânlara rahatlıkla kurulabilir. İhtiyaç halinde başka bir mekana nakledilip yeniden kurulabilir.

Baca Avantajı: Gaz yakan modeller A1 tipi cihazlardır. Ayrı özel bir baca ihtiyaçları yoktur. Mevcut havalandırma, davlumbaz yada dış mekana bağlanabilir.

Lezzet Ustalığı: Taş fırınların pişirilen ürünlere kattıkları kendine özgü lezzet özelliğine aynen sahiptir. Müşterilerinize damak zevki sunar.

Yüksek Verim: Güçlü ve çok özel izolasyonu ile tabanında bulunan ısı bataryaları sayesinde ısısını korur, verimi yüksektir. İşletme maliyetleri düşüktür.

Uygun Zamanda Lezzetli Pişirme :

Pişirme Süreleri

Pizza: 4-5 dakika

Lahmacun: 1,5 dakika

Lavaş: 1 dakika

Kapalı pideler: 6-7 dakika

Açık pideler: 3-4 dakika

Tırnaklı pideler, kebap pideleri: 3-4dakika

Kalite: Yapımında kullanılan 1. sınıf malzeme ve malzeme kalınlıklarından dolayı kaliteli ve kaliteye bağlı olarak uzun ömürlüdür.

İstenilen Şekilde ve İstenilen Ölçüde: Bazı temel ölçü ve biçimlere bağlı kalmak şartıyla fırınımızı beraber dizayn edebiliriz. Mimarınızın öngördüğü ölçü ve şekillerde üretebiliriz. Fırını ham haliyle (dış kaplaması yapılmamış) temin edip kendi isteğinize göre şekillendirebilirsiniz.

İstenilen Yakıtta: Mobil taşfırınlar pizzacılar, pideciler, lahmacuncular, restoranlar ve fastfoodlar için odunlu, gazlı (doğalgaz-lpg), hem odunlu hem gazlı, elektrikli olarak üretilmektedir.

Garanti UltrasonikKapat
Sitemizde sizlere daha iyi hizmet sunulabilmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi
Tamam