Kuruyemiş Paketleme Makinası Frd1000-Iıı

İlan Bilgileri
İlan Kodu :M-320757
İlan Türü :Satılık - Sıfır
Fiyat :1.640 TL
Üretim Tipi :Marka
ÜreticiRENAS
Model :FRD 1000-1 W
Üretim Yılı :2016
Görüntülenme :2788
Güncellenme Tarihi :22 Oca 2018
İlan Açıklaması

FRD 1000

FRD 1000 özellikle seri poşet yapıştırma işleminin gerekli olduğu imalatlar için tasarlanmıştır. Küçük ve orta ölçekli işletmeler için paketleme makinasından bir önceki adımdır. Emsal poşet yapıştırma yöntemlerine göre, çok daha seri ve sorunsuzdur. 
 

Özel yapıştırma genişliği

Frd 1000'in  Özel yapıştırma sistemi sayesinde, ürününüz  Yapıştırma(mühürleme) yapılan yerden asla sızdırmaz yada hava almaz.. Frd 1000' ün yapıştırma izi 13 mm kalınlığındadır. Görsel olarak, eritmeli makinalara göre çok daha zariftir.

Tek makina ile Bir Çok Ölçüde Çalışın;

Frd 1000 sonsuz dönüş yapan yapıştırma merdaneleri sayesinde,  1 cm genişlikten 3 mt genişliğe kadar tüm ısı ile yapıştırma işlemlerinizde kullanılabilir.  Ayrıca ayarlanabilir konveyör yüksekliği ve genişliği sayesinde, birçok farklı yükseklik ve hacimdeki ürünü paketleyebilirsiniz.

Tek makina ile Tüm Ambalaj Çeşitlerinde Çalışın!

FRD 1000 ısı ile yapışma özelliği olan tüm ambalaj çeşitlerinde sorunsuz olarak çalışır. CPP, PP, PE, Plastik poşetler, Triplex, Dublex, Monoplex Folyo çeşitleri, Laminasyonlu kağıt türleri, Hastahanelerde kullanılan Steril kağıtlar ve torbalar, Çay filitre kağıdı, Laminasyonlu tela, Patpatlı poşet türleri gibi Isı ile yapışan tüm ambalaj çeşitlerinde sorunsuzca çalışır. 

Rezistans Teli Değiştirmeye Son;

FRD 1000 eritme ile poşet yapıştıran makinalarda olduğu gibi, sürekli resistans teli kopması problemi yaşatmaz, uzun süre sorunsuzca kullanabileceğiniz fişek resistans ve ısıl çene sistemi sayesinde, yapıştırma kalitesi yüksek ve sorunsuz üretim yaparsınız..    

Yapıştırma Hattına Entegre Fan;

Frd 1000 de bulunan yapıştırma hattına entegre fan sayesinde, mühürleme işleminden sonra poşetin mühürlenen yeri  soğutularak, şekil bozukluğu ve görüntü kirliiğine engel olunur. 
  

Hem Yapıştırır Hemde Tarih Kodlar

FRD 1000'e büntünleşik olarak çalışan kodlama sistemi sayesinde, ürününüzün yapıştırma yapılan bölgesine 2 satır toplamda yaklaşık 30 karakter kodlama yapabilirsiniz. Ayrıca makinanın kodlama sisteminde bulunan kodlama yeri ayarı sayesinde kodlamayı herzaman sizin belirlediğiniz yere yapar. 

Yıllarca Sorunsuz..

FRD1000 modeli günde 5000 adet ve üzeri  üretim yapan imalathaneler için üretilmiştir. Yıllarca sorunsuz olarak çalışır.

Diğer Özellikler

⦁    FRD 1000 sağlam elektrik sistemi ve kaçak akıma karşı topraklanmış şasesi sayesinde uzun yıllar işletmenizde üretimlerinize hizmet eder. 
⦁    FRD 1000 6331 sayılı iş güvenliği kanununa uygun bir makinadır. Ekstra bir tadilat gerektirmez. 
⦁    FRD 1000 GMP  şartlarına uygun bir makinadır, ürüne temas eden noktalar, prinçten üretilmiştir. 

Bol ve Ucuz Yedek parça;

FRD 1000 yanında yedek olarak ücretsiz gelen bakım ve yedek parça seti sayesinde uzun süre sorunsuzca hizmet eder..  Garanti süresi bitiminde de FRD 1000 in yedek parçaları stoklu olarak elimizde bulunmaktadır. Yedek parça fiyatları son derece maküldür. 

4.
yıl
İlan Sahibi
Renas Makina ve Otomasyon Sistemleri
Türkiye / İstanbul / üsküdar
Ünalan Mah. İsmetpaşa Cad. Polat İş Merkezi No:3/5
Üsküdar / İstanbul
Sanal Mağaza Sahibi
Toplam İlan Sayısı336
TelcisanKapat