Markatescilim

Plastik Hasir, Plastik Hasir Kilim,cami Hasirlari,mescit Hasirlari,plastik Hasir İmalati,plastik

Bademler Hali,plastik Hasir,çim Hali,serfloor Mineflo, Cami Mescit Hasirlari
Türkiye / İstanbul / k cekmece
Atatürk Mah. Ikitelli Cad. No 113 İkitelli İstanbul
İlan Kodu :M-316151
İlan Türü :Satılık - Sıfır
Fiyat :20 TL
Üretim Tipi :Özel Üretim
ÜreticiBADEMLER HALİ
Görüntülenme :151
Güncellenme Tarihi :26 Şub 2015
İlan Açıklaması 
*Ne halı, ne kilim, ne de şu ana kadar bilinen sergi çeşitleri gibi olmayıp, tamamen yeni bir teknoloji ürünüdür. *Değişik ve kendine has bir yapıya sahiptir. Muhtelif ebat, desen ve renklerde olup, zevkinize uygun çeşitlerini mutlaka bulabilirsiniz. 
*Çift taraflı kulllanma imkanı olduğundan değişik renk cümbüşü içinde görmek mümkündür. Ayrıca çift katta oluşur ve içindeki hava boşluğu sayesinde yazın sıcağa karşı duyarsızlığı, kışın soğuğu geçirmemek özelliği ile dört mevsim kullanılabilir. Ayrıca toz, kum, çakal, diken gibi benzeri maddeler içinde tutmaması nedeniyle her mekanda, değişik amaçlarla kullanılabilmektedir.Yapı olarak yumuşak ve esnektir. Ayrıca alışılmışın dışında olduğundan hem tipik *Anadolu motiflerini, hem de modernize edilmiş çizgileri ile farklı bir hava meydana getirir. 
*Makine halılarına ve diğer sergilere nazaran alım gücü daha yüksektir. Her yönden çözüm getirir.Dayanıklı 
Moplendir yıpranmaz yıkanabilir sudan, detejardan ve rutubetten etkilenmez, çabuk kurur, leke tutmaz, uzun ömürlüdür. 
*Taşımada kolaylık sağlar, hafifliği ve esnekliği ile az yer kaplar. Dokunarak imal edildiğinden dolayı gözenekleri elektrik süpürgesi ve diğer temizleme araçları ile kolayca temizlenir. Bundan böyle plastik hasırınızı günlük yaşamınızda her istediğiniz yerde zevkle kullanabilirsiniz. 
 
Atatürk Mah. İkitelli Cad. No: 113 K.ÇEKMECE İKİTELLİ İSTANBUL .DANIŞMA HATTIMIZ.OFİS TEL : 0212 470 0351GSM : 0 532 602 43 95 Yılmaz BADEM…..

Hasır Çeşitleri HESAPLI PLASTİK HASIR HER EBATTA VE ÖLÇÜDE CAMİ HASIRLARI TOPTAN KALİTELİ HESAPLI Plastik Kilim ( Hasır ) 

TOPTAN CAMİ HASIRLARI KALİTELİ HESAPLI Plastik Kilim ( Hasır ) PLASTİK HASIRI TÜRKİYE NİN HER YERİNE KARGO ŞİRKETLERİYLE VEYA AMBARLARLA 2 İŞ GÜNÜ İÇİNDE ELİNİZDE OLACAK ŞEKİLDE GÖNDERİYORUZ

 

*Evlerde, işyerlerinde, otel, motellerde, cami, mescidlerde, yazlıklarda, kır gezilerinde, pikniklerde, plajlarda, turistik tesislerde, toplu dinlenme ve eğlence yerlerinde hem kullanım aracı hem de pano ve hediyelik eşya olarak düşünebilirsiniz. 

TÜRKİYENİN HER YERİNE KARGO ŞİRKETLERİYLE VEYA AMBARLARLA 2 İŞ GÜNÜ İÇİNDE ELİNİZDE OLACAK ŞEKİLDE GÖNDERİYORUZ ARAMANIZ YETER . 


ERKAN MAKİNA / ALİ ERKANKapat
Sitemizde sizlere daha iyi hizmet sunulabilmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi
Tamam