Markatescilim

Pasta Cila Makinası Xc 3401 Vrg Flex

Özkardeşler Makina Ticaret A.Ş.
Türkiye / İstanbul / Beyoğlu/Karaköy
Tersane Caddesi Bakır Sokak No:18 Beyoğlu-Karaköy / İstanbul Türkiye
İlan Kodu :M-315653
İlan Türü :Satılık - Sıfır
Fiyat :320
Üretim Tipi :Marka
ÜreticiFLEX Germany
Model :XC 3401 VRG
Üretim Yılı :2015
Görüntülenme :418
Güncellenme Tarihi :20 Şub 2015
İlan Açıklaması

PASTA CİLA MAKİNASI - POZİTİF SÜRÜŞ YÖRÜNGELİ - FLEX XC 3401 VRG

 

Flex pasta cila makinası oldukça profesyonel ve ergonomik tasarım mühendisliğine sahip bir üründür. Pasta cila makinesinde bulunan VR mikro işlemci kontrol ile; takojenaratörlü sabit hız kontrolü, yumuşak başlatma, sürekli hız kontrol tuşu, elektrik kesintisi sonrası pasta cila makinesinin yeniden başlamasını önleyen mekanizma, aşırı yüklenmeye karşı koruma, ısı göstergesi ve hız seçeneği gibi önemli özellikleri kullanma olanağına sahipsiniz. Pasta cila makinasının yüksek verimli olabilmesi için 8 mm yörünge. Pasta cila makinasındaki "direct drive" (yüksek performanslı çalışma sistemi) sistemi  mevcuttur. Direct drive sistemini parlak yüzeylerde dahi sürdürebilirsiniz. Parlatma işlemi için yastıklı özel yapıştırma polisaj pedi. 

 

Flex pasta cila makinasında çıkartılabilen ergonomik tutma kolu ve her türlü uygulamada en ideal tutuş ve kullanım sağlayan muhafaza vardır. Isıya duyarlı yüzeylerde kullanım için çalışma yüzeyinde düşük ısı oluşturarak sorunu minimum seviyeye indirir.

 

Flex pasta cila makinası oldukça düşük yükseklikte ve ağırlıktadır. Daha hafif olması pasta cila makinesinin daha nazik ve düzgün çalışmasını sağlamaktadır. Hassas kaportalarda mükemmel sonuç verebilen pasta cila makinasıdır.

 

 

 

 

 

 

 

Ürün Özellikleri

Marka:
FLEX
Yüksüz Hız
:160 - 480 d / d
Yörünge Hızı(Yüksüz)
:3200 - 9600 d / d
Etki Alanı(Yörünge)
:8 mm
Güç
:1500 Watt
Ağırlık
:2.6 Kg
Elektronik
:√
Markatescilim
ERKAN MAKİNA / ALİ ERKANKapat