Markatescilim

Birlik Cnc - Plazma & Oxy Kesim Makinası İçin Jet Pulse Filtre Sistemi

Birlik Cnc Makina
Türkiye / İzmir / MENEMEN
10007 Sk. No: 21/b Ulukent San. Bölg. Menemen
İlan Kodu :M-282648
İlan Türü :Satılık - Sıfır
Fiyat :6.000 $
Üretim Tipi :Özel Üretim
ÜreticiBİRLİK CNC MAKİNA
Model :BJF12000
Üretim Yılı :2017
Görüntülenme :549
Güncellenme Tarihi :08 Ağu 2017
İlan Açıklaması

MODEL

KAPASİTE  (m3 / h)

 MOTOR    (kw)

FİLTRE SAYISI

FAN BASINCI     (pa)

FİLTRE YÜZEYİ    (m2)

A          

mm

                        B           mm

                        H           mm

AĞIRLIK   (kg)

BJF-10000

10000

7,5

12

2300

120

2200

1500

2000

975


BJF- 10000 ; Fan , Motor, Filtre, Otomatik Temizleme Sistemi ( Jet Pulse )  ve Elektrik Kumanda Panosu ile çalıştırılmaya hazır kompak filtre sistemidir.

Elektirir Besleme Gerilimi ;   380V,  3P, N, PE,  50 Hz dir. Sistemde kullanılan  Ziehl-Abegg  fan sistemi kalite ve verimliligi sayesinde 7,5kw  motor ile hem yüksek verimlilik hemde enerji tasarrufu yapmanıza olanak verir

Filltre Yapısı ;  Plazma ve Lazer Kesim Makinaları için özel üretilmiş PTFE  (teflon)  mebran kaplı kartuş filtreler kullanılmaktadır.

Filtre Tamizleme Sistemi ;  Özel üretim olan  PTFE mebran kaplı filtreler, Jet Pulse  yöntemi ile temizlenmektedir.

Kontrol Paneli ; Jet Pulse temizleme sisteminin doğru ve etkili çalışabilmesi için, sisteme  özel tasarlanmış proğramlanabilen elektronik kartlar ile kumanda edilmektedir.

Uzaktan Kontrol ; her türlü kontrol paneli veya  on/off anahtar ile  plazma / lazer kesim sistemlerine    (otomatik) uyumlu çalıştırılma olanağı sağlar.

Fan Sistemi ;  çok yüksek teknolojinin kullanıldığı üretim teknikleri kullanılarak üretilen fan sistemleri uzun ömrü , bakım gerektirmeyen yapısı ve   çalıştırıldığı sürece yüksek verimliligini yitirmeyen yapıya sahiptir.

Servis Bakım ; Çok kolay montaj ve demontaj yapılabilen filtre sistemi,  motor , fan , filtre, patlaç valfleri, elektik panosu gibi ihtiyaç duyabileceğiniz tüm aksamlara çok kolay müdahaleye olanak vermesi , sızdırmaz curuf toplama kovasının montaj ve demontajının çok kolay yapılabilmesi gibi öne çıkan olumlu yönleri sayesinde BJF-10000  kendini fazlasıyla ıspatlamış durumdadır.

Hava  Gereksinimi; sistem üzerine enteğre edilmiş su tutucu özelliği olan 0-10 bar regülatör ile sistem ihtiyacı olan hava kontrollü bir şekilde sisteme gönderilir.

Vitrin Ürünleri
Markatescilim
TelcisanKapat