Markatescilim

Kiralık Long Reach Kato

Ed Makina
Türkiye / İstanbul / Küçükçekmece
Zeynebiye Cad No 72 Halkalı
İlan Kodu :M-276381
İlan Türü :Kiralık - İkinci El
Fiyat :1.111 TL
Üretim Tipi :Özel Üretim
ÜreticiHİTACHİ
Model :470
Üretim Yılı :2008
Görüntülenme :300
Güncellenme Tarihi :08 May 2019
İlan Açıklaması

UZUN BOMLU EKSKAVATÖRÜN KULLANIM ALANLARI

 

Akarsu-Gölet Temizliği

 

Ülkemizde son yıllarda artan enerji talebini karşılamak üzere akarsu bakımından zengin yurdumuzun pek çok yöresine Hidro Elektrik Santraleri(HES) inşaa edilmektedir.Bu çalışmalar beraberinde mevcut akarsuların ve göllerin islah edilmesini zorunlu hale getirmektedir.

 

                Akarsu,dere yatağı genişletme-derinleştirme-temizleme çalışmaları kapsamında Uzun Bom ekskavatör ile etkin olarak çalışabilmektedir.Yer yer su seviyesinden yüksek olan kıyılara sahip yada araç yoluna paralel olabilen akarsuların ve benzeri sebeplerle su yatağına erişim imkanlarının kısıtlı olduğu durumlarda bile sorunsuz olarak çalışabilirler.

 

 

 

Dere Kumu Ocakları

                Bilindiği üzere yurdumuzda pek çok kum-çakıl ocağı yaygın olarak dere yatakları üzerine kurulmaktadır.Bu sebeple malzemenin akarsu yatağından çıkarılması konusunda pek çok iş makinesinin aksine Uzun bom ekskavatör ile hareket kolaylığı sağlayabilmektedir.

 

Uzun bom ekskavatör ,genel maksatlı bir ekskavatörün çalışmasına göre tarama alanı ve derinlik sebebiyle  vazgeçilmez iş makineleridir.

 

 

Uzun bomlu ekskavatörler özel işler için uygun olup çok yönlü bir iş makineleridir. Standard bomlu makineler için uygun olmayan derin kazı, kanal,dere ıslahı, nehir, göl, gölet temizliklerinde ve eğimli arazilerde,  kum ve çakıl çukurları kazma, drenaj kazıları için ideal makinelerdir.

KİRALAMA DANIŞMANI

ERTUĞRUL BEY

Markatescilim
ERKAN MAKİNA / ALİ ERKANKapat