Markatescilim

Kapaklı Duvar Reyonları

Piramit Soğutma Sanayii
Türkiye / Konya / selçuklu
Horozluhan Mahallesi Marangozlar Sanayii Aksu Sokak No:74 Selçuklu Konya
İlan Kodu :M-264257
İlan Türü :Satılık - Sıfır
Fiyat :4.500 TL
Üretim Tipi :Özel Üretim
Üretim Yılı :2019
Görüntülenme :1435
Güncellenme Tarihi :26 Mrt 2019
İlan Açıklaması

Pramit Soğutma, soğuk depolama araçları ve soğutma sistemleri ile endüstriyel ve modüler soğuk hava depolarının kurulması, ve havalandırması için gerekli koşulları sağlamasıyla tanınmıştır. 

Piramit Soğutma'nın işi; sizin işiniz için gerekli olan soğuk depolama ve iklimsel alanları geliştirmek,dizayn etmek ve kurmaktır. Bütün soğutma ekipman ve sistem seçenekleri için, teknoloji ve öngörü ile doğru çözümler sunmak, özel dereceler isteyen talepleriniz için tasarımlar üretmek, Piramit Soğutma'nın uzmanlık alanıdır. 

Süper marketler, yiyecek zincirleri, yerleşme alanları, dondurma şirketleri, yemek işlem tesisleri, plastik eleman imal eden işletmeler, tekstil şirketleri, techizat imalatçıları, bitki ve çiçek ticareti yapan şirketler, hastaneler, oteller, çiftlikler ve mobilya şirketlerinin çoğu müşterimizdir. 

Satış hizmetlerimiz kadar, mühendislik, üretim, montaj hizmetlerimizde de gereken azami özen gösterilmektedir. Servislerimiz, özel ihtiyaçlarınızı karşılamak üzere istediğiniz ortam şartlarını sağlamak ve korumak için profesyonel ekipten oluşan personelimiz sizlerin hizmetindedir.

Has Makina Toz Boya SistemleriKapat