Soğan Soyma Makinası

İlan Bilgileri
İlan Kodu :M-262421
İlan Türü :Satılık - Sıfır
Fiyat :Fiyat Sor
Üretim Tipi :Marka
Görüntülenme :1424
Güncellenme Tarihi :19 Şub 2018
İlan Açıklaması

0.37kW
380V

Gövde: Paslanmaz çelik 
Hazne: Paslanmaz çelik
Döner Disk Soyucu: Paslanmaz çelik

10 kg.

52kg.

55x75x112.5cm

Soyma: 350-400 kg./saat

MODEL: SP10E

Dünyada gerçekten iyi iş gören ilk soğan soyma makinası. Baştan sona soğan düşünülerek tasarlanmış olan profesyonel soğan soyma makinası SP10E, dünyada eşi olmayan özel paslanmaz çelik soyucu disk tasarımı ve tıkanmayı önleyen tahliye sistemi ile tüm profesyonel mutfaklara hizmete hazır. Patates soyma makinaları en fazla bir kaç sefer soğan soyabilir, ardından soğan kabukları makinayı tıkayacak ve işiniz durma noktasına gelecektir. SP10E Soğan Soyma Makinası modelinin altı boş özel tasarımı sayesinde tıkanma söz konusu olmaz. Soğan Soyma Makinası Özel kabuk sepeti sayesinde de mutfak giderleriniz tıkanmaz. Kabuklar sepete birikerek, kolayca çöpe atılır. 
Soğan Soyma Makinasının suya dayanıklı kontrol paneli makina gövdesinden uzağa yerleştirilerek ıslanmasının önüne geçilmiştir. Devirmeli boşaltma hızlı kullanım ve ergonomi sağlar. Polykarbonat şeffaf kapak ürünün ne durumda olduğunu kontrol etmenize olanak sağlar. Soğan Soyma Makinesi Tamamen paslanmaz çelik yapı, temizlik ve hijyen sunar. 
Tüm börekçiler, pideciler, kebapçılar, yemek fabrikaları ve hastaneler için mükemmel tercihtir. Soğan Soyma Makinesi Soğanları bütün olarak makinaya atar (1 seferde 10 kg.) ve kısa sürede (1-1.5 dakika) soyulmuş ve yıkanmış olarak alırsınız. Tek kalan, soğanların başlarının elle kesilmesi işlemidir. Yemekleri hazırlamak hiç bu kadar kolay olmamıştı.

 lütfen firmamızdan bilgi alınız. 0232 4579127

Ozan MakinaKapat