Markatescilim

Tohum Bakliyat Temizleme Ve Eleme Makineleri

ELEVATORSAN
Türkiye / Konya / Konya
Fevzi Çakmak Mahallesi Büsan Özel Organize Sanayi Bölgesi 10651. Sokak No: 17/karatay/konya/
İlan Kodu :M-238255
İlan Türü :Satılık - Sıfır
Fiyat :12.750 TL
Üretim Tipi :Marka
ÜreticiElevatorsan.com
Model :Elevatorsan Tohum Eleme
Üretim Yılı :2019
Görüntülenme :1150
Güncellenme Tarihi :01 Eyl 2019
İlan Açıklaması

            Elevatorsan®, Tahıl işleme ve iyileştirme ekipmanları ve hemen hemen her çeşit gıda ve endüstriyel taşıma ve depolama sistemleri üretiminde, dünya çapında tecrübeli bir firmadır.

            Özellikle Tahıl işleme  ve temizleme, Taşıma ve depolama sistemleri ile birlikte paketleme işlerine sayısız çözüm üretebilmekten gurur duyuyoruz.

            Yeni model universal sistemlerimiz her çeşit taneli ürünleri temizler ve ürün içinde istenmeyen taş, toz, çöp, ve kırık veya iyi yetişmemiş yabancı maddeleri ayırır. Ayrıca Teknolojik son sürüm seçme makinelerimiz ürünlerinizi ağırlığına, boyutuna hatta rengine göre bile ayırabilir. Tüm bu taşıma ve işleme basamaklarından sonra paketleme ve çuvallama makinelerimizle süreci sonlandırıyoruz.

            Elevatorsan® makine sistemleri mekanik olarak  veya bilgisayarlar ile kontrol edilebilir. Bizim amacımız, müşterimizin bütçesine göre taşıma ve depolama problemlerine alternatif çözüm teklifleri sunmak. Ek olarak tüm makine sistemlerimiz kapasite ve uyumluluk isteklerinize göre tasarlanır ve üretilir

Markatescilim
ERKAN MAKİNA / ALİ ERKANKapat
Sitemizde sizlere daha iyi hizmet sunulabilmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi
Tamam