Markatescilim

Kapalı Ctp Su Soğutma Kulesi,frp Wet Closed System Cooling Tower,polyester-Kompozit-Fiber Soğutma

Ctp Su Soğutma Kulesi - Ctp Muhendislik
Türkiye / İstanbul / çekmeköy
Nişantepe Mah. Nişantepe Cad. Şen Sok. No:5 Çekmeköy / İstanbul Www.susogutmakulesi.com.tr Www.susogutmakuleleri.com Ctpmuhendislik.com
İlan Kodu :M-223531
İlan Türü :Satılık - Sıfır
Fiyat :3.000 TL
Üretim Tipi :Marka
Üreticictp mühendislik
Model :mfrp-dfrp-tfrp
Üretim Yılı :2015
Görüntülenme :648
Güncellenme Tarihi :21 Haz 2018
İlan Açıklaması

Hakkımızda

CTP Mühendislik ; mühendislik çözümleri ve yüksek kalite beklentisi olan müşterilerimizin endüstriyel uygulamalar alanındaki çözüm ortağı ve teknik danışmanı olarak kurulmuştur.

Uzman uygulayıcısı olduğumuz uluslararası ve güçlü Türk markalar ile mevcut veya muhtemel sorunlarınıza en son teknoloji ürünler ile mühendislik çözümleri üretmekteyiz. Özellikle sanayisi hızla gelişmekte olan ülkemizin sanayi bölgelerinde ortaya çıkan endüstriyel uygulama ihtiyaçlarına dünya standartlarında tek bir elden çözüm üretmekteyiz.

Hizmet verdiğimiz iş alanlarında yaptığımız doğru uygulamalar ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışma ilkelerimiz ile bölgesel ve Türkiye genelinde hizmet vermekteyiz.

Özellikle nitelikli işgücü ve bilginin gereksinim duyulduğu uygulamalarda gerek masa başında gerekse de saha mühendisi arkadaşlarımız ile birlikte projenin büyük veya küçük olmasına bakmaksızın müşterilerimizin ihtiyaç ve talepleri doğrultusunda en uygun çözümleri üretmekteyiz.

Tecrübeli teknik kadromuz ve sahip olduğumuz yüksek bilgi birikimimiz ile müşterilerimize daha iyi ve daha kaliteli hizmet vermek amacıyla en güncel mühendislik tekniklerini ve son teknoloji ürünlerini yaptığımız çalışmalarda kullanıyoruz. Kurulduğu ilk günden beri her zaman ilkleri ve yenilikleri uygulamayı hedefleyen firmamız; özellikle ahşap ve metal konstruksiyon kullanmadan yalnızca 304 kalite krom bağlantı elemanları ile ctp ve pvc malzemelerle su soğutma kulesi imal ediyoruz. Ayrıca firmamız ihtiyaç duyabileceğiniz tüm teknik ve endüstriyel uygulamalara kendi bünyesinde çözüm üretmektedir.

Sektördeki haklı ünvanımızı teknik bilgi ve tasarruf sağlayan uygulama metotlarımız ile perçinliyoruz.

Mühendisliğe ihtiyaç duyduğunuz her zaman sizlerle olmak ümidiyle...


www.susogutmakulesi.com.tr

www.susogutmakuleleri.com

ctpmuhendislik.com


Saygılarımızla,

ERKAN MAKİNA / ALİ ERKANKapat
Sitemizde sizlere daha iyi hizmet sunulabilmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi
Tamam