Markatescilim

Balya Yükleme Maki̇nası

6
yıl
Oruç Karoser Sanayi ve Tic.Ltd.Şti.
Türkiye / Konya / Karapınar
Karapınar / Konya
İlan Kodu :M-214744
İlan Türü :Satılık - Sıfır
Fiyat :Fiyat Sor
Üretim Tipi :Özel Üretim
Görüntülenme :4683
Güncellenme Tarihi :16 Oca 2021
İlan Açıklaması

Carrier Balya Yükleme Makinesi; balya makineleri tarafından hazırlanarak tarlaya bırakılan balyaların tarladan toplanarak römorka veya kamyon,tır vb. araçlara yüklenme işlemini gerçekleştirmek üzere tasarlanmış bir makinedir.

İşçilikten ve zamandan tasarruf etmek amacıyla tasarlanan balya yükleme makinesi günlük 2500-3000 balya yükleme kapasitesine sahiptir. Balya Yükleme Makinesi sahip olduğu hidrolik sistem vasıtasıyla 430 cm. yüksekliğe kadar balya istif etmeye imkan tanımaktadır. Bu özellik sayesinde balyaları kat kat dizebileceksiniz. Makine üzerinde bulunan yönlendirme tertibatı vasıtasıyla yönü ve konumu ne olursa olsun iki ve üç ipli bütün balyaları kendiliğinden alabilmektedir. Dolayısıyla herhangi bir kişinin balyaları düzeltmesine veya makineye vermesine gerek kalmamaktadır. Makine aldığı balyaları tutucu zincirler vasıtasıyla taşıyıcı zincirlere iletmekte, taşıyıcı zincir ise makinenin en uç noktasından balyayı römorkun içine aktarmaktadır. Makine traktöre çeki sistemi ile bağlanıp iş veya yol durumuna göre pozisyon alabilmektedir.

 

Max. Yükseklik (cm) 430
Genişlik (cm) 180
Ağırlık (kg) 480
Güç Gereksinimi 30 hp.
Tekerlek Ölçüsü 4.50/10 KNK52
PTO Devri (d/dk.) 540
Taşıyıcı Zincir Sayısı (adet) 1
Alıcı Zincir Sayısı  (adet) 2
İş Kapasitesi (12 saat) 2500-300 Balya
 

 

Sitemizde sizlere daha iyi hizmet sunulabilmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz.Detaylı bilgi
Tamam