Markatescilim

SATILIK KAMYON VE TIR KANTARLARI

5
yıl
Samsun Tarti Sanayi (Sts)
Türkiye / Samsun / CANİK
Mimarsinan Mah Samsun
İlan Kodu :M-201316
İlan Türü :Satılık - Sıfır
Fiyat :290.000 TL
Üretim Tipi :Marka
ÜreticiSTS
Üretim Yılı :2022
Görüntülenme :4731
Güncellenme Tarihi :12 May 2022
İlan Açıklaması

HER TÜRLÜ İHTİYAÇLARINIZA KARŞILIK KANTARLARIMIZ MEVCUTTUR.

DETAYLI BİLGİ İÇİN İRTİBATA GEÇEBİLİRSİNİZ

Firmamızın kurucusu olan Erol KOCABIYIK 45 yıl önce  ESKİŞEHİR TCDD Çırak Okulundan yola çıkıp, kamyon kantarları tamir, bakım ve imalat bölümünden mezun olup Türkiye’de mesleğini okulundan bitirerek yapan, yaptığı işleri öğrendiği disiplinle uygulayan ve mesleğini günümüze kadar getirip bizlere teslim eden, aynı disiplinle işine sahip çıkan firmamız Elektronik Kamyon ve Tır Kantarları imalatı ile yoluna Karadeniz’den devam etmektedir.

Firmamız 40 tondan 100 tona kadar çeşitli ebatlarda Kamyon, Treyler ve Vagon kantarları ağırlıkta olmak üzere müşteri talebi doğrultusunda çeşitli tartım kantarları (isteğe göre özel imalat), bant kantarları, silo kantarları, otomatik varil dolum kantarları imalatı yapmaktadır. Sizlere daha çeşitli ürünler sunmak için çalışmalarımız sürekli devam etmektedir. Ayrıca anlaşmalı olduğumuz firmalarında satış ve ürün temsilciliğini yapmaktayız.

Türkiye’de yeni düzenlenen kanunlar çerçevesinde her türlü tartı ve tartı aletleri konusunda imalat, teknik servis, bakım, onarım, kalibrasyon hizmetlerini Sanayi ve Ticaret Bakanlığı Ölçüler ve Standartlar Genel Müdürlüğü Kanunlarına uygun YETKİ BELGELİ Firma olarak yapmaktayız.

Sayın Firmanızın ölçü ve tartı aletleri konusunda ileride doğabilecek tüm ihtiyaçlarının Firmamız tarafından karşılanacağının bilinmesini, tarafınızdan açılacak imalat, tamir, bakım ve revizyon ihalelerine firmamızın da davet edilmesi dileğiyle;

Çalışmalarınızda başarılar diler,bilgilerinize Saygılarımızla arz ederiz.

 

Sitemizde sizlere daha iyi hizmet sunulabilmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz.Detaylı bilgi
Tamam
ERKAN MAKİNA / ALİ ERKANKapat