Markatescilim

Gezer Köprülü Vinç

2
yıl
SEKİZLİ MAK.VE VİNÇ SAN TİC .A.Ş
Türkiye / Konya / KARATAY
Büsan Özel Organize Sanayi Bölgesi 10. Sokak No :3 42050 Konya / Türkiye
İlan Kodu :M-162793
İlan Türü :Satılık - Sıfır
Fiyat :Fiyat Sor
Üretim Tipi :Marka
ÜreticiSEKİZLİ VİNÇ
Görüntülenme :1819
Güncellenme Tarihi :17 Tem 2019
İlan Açıklaması

Genel Tanıtımı :

Gezer köprü vinçlerimiz genellikle demir çelik , haddeleme , inşaat ve çelik konstrüksiyon ile ilgili sektörlerde özellikle kapalı alanlarda depolama , taşıma , yükleme ve buna benzer işlerde kullanılan bir vinç türüdür.

Yük taşıyabilecek şekilde dizayn edilmiş iki kirişe , belli aralıklarla desteklenmiş  kolonlar üzerine veya belli aralıklarla sabitlenen  NPU  profilli malzemeler üzerine yerleştirilen  NPI  profilli raylar sayesinde gezer köprü vincin hareket edeceği yol oluşturulmaktadır.

Tek kiriş ve çift kiriş köprülü olarak imal edilebilir.

Kaldırma grubu , köprü yürüyüş grubu ve köprü grubu olmak üzere üç ana guruptan oluşmaktadır.

Bu vinçlerin yürüyüş yollarının elektrik tesisatı dört değişik tarzda yapılabilmektedir. Bunlar ; Kablo arabalı besleme sistemi , kablo tamburu besleme sistemi , kapalı bara ve açık bara besleme sistemleridir.

Müşteri istekleri doğrultusunda ve oluşturmuş olduğumuz standartlar ölçüsünde farklı kaldırma kapasitelerine sahip gezer köprü vinçler imal etmekteyiz.

Temel Kullanım Özellikleri :

Sekizli Makina ve Vinç San. Tic. A.Ş. ’ nin imalat programındaki vinçler ilgili standartlar ve emniyet kurallarına göre imal edilmiştir. Bununla  birlikte vinci kullanırken operatörün hayatı ve tehlikeye maruz organlarının zarar görmesi  ve yine vinç hasarı gibi riskler mevcuttur.

  • Vinç sadece dizayn edildiği amaçlar için kullanılmalıdır.
  • Vinç , kullanım kılavuzunda belirtilen tarzda kullanılmalıdır.
  • Vinç , vincin çalışması esnasında meydana gelebilecek risklerin farkında olan sorumluluk  sahibi personel tarafından kullanılmalıdır.
  • Herhangi bir fonksiyonel düzensizlikte ( bozulma ) özellikle  vincin güvenliğine etki edeceğinden  vinç durdurulmalı ve derhal düzeltilmelidir.

Vincin kullanım kılavuzunda tavsiye edilen çalışmanın dışındaki uygulamalar için kullanılması sadece  SEKİZLİ  Makina ve Vinç San. Tic. A.Ş. ile yapılacak ön anlaşmayla ve firmamızdan alınacak yazılı teyide uygun olarak yapılabilir. 

Üretici veya aracı firma vincin amacına uygun kullanılmaması durumunda ortaya çıkacak hasar ve kazalardan sorumlu tutulamaz.

Hatalı kullanım riski tamamıyla kullanıcıdan kaynaklanır. Vincin dizayn edilen çalışma limitleri içindeki çalışması kullanım kılavuzundaki talimatlarda mevcuttur.

 
Yaseba Mühendislik
Has Makina Toz Boya SistemleriKapat