Markatescilim

Yapı Kimyasalları

Pozitif Makine Müh.Maden Nak.Ltd.Şti.
Türkiye / Niğde / MERKEZ
Organize Sanayi Bölgesi 6. Cad. No:16 Niğde
İlan Kodu :M-139331
İlan Türü :Satılık - Sıfır
Fiyat :120.000 TL
Üretim Tipi :Özel Üretim
ÜreticiPOZİTİF MAKİNE
Üretim Yılı :2019
Görüntülenme :2917
Güncellenme Tarihi :08 Oca 2019
İlan Açıklaması

1994 YILINDAN BERİ YURT İÇİNDE VE YURT DIŞINDA KONUSUNDA, MÜŞTERİLER İÇİN ANAHTAR TESLİM TESİSLER KURMAKTADIR. MEVCUT TESİS PROSESLERİNİN GELİŞTİRİLMESİ,EFEKTİF KAPASİTE KULLANIMI VE VERİMLİLİK ÜZERİNE MAKİNE VE ELEKTİRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİGİ HİZMETLERİ SUNMAKTADIR.

 Sürekli Ar-Ge ile kendini geliştirme Uzman ve deneyimli kadro Gününde teslim ve montaj Hızlı servis ve sınırsız yedek parça Mutlak müşteri memnuniyeti

Yaptığımız tüm işlerde, tasarım aşamasından anahtar teslimi kurulumuna kadar, güvenlik, bakım ve işletme kolaylığını esas alarak üretim yapmayı benimsedik. Yılların getirdiği tecrübe ile müşterilerimize olan sorumluluğun bilincinde hareket ederek, kaliteli işçilik ve kullanılan yüksek kalitedeki malzemeye bağlı olarak Türkiye ve dünyada üretilen en kaliteli, dayanıklı ve uzun ömürlü makineleri imal etmeyi prensibimiz haline getirdik.  Ürünlerimiz: Çeneli Kırıcılar Primer Darbeli Kırıcılar Sekonder Darbeli Kırıcılar Tersiyer Kırıcılar Titreşimli Elekler Titreşimli Besleyiciler Yıkama ve Kurutma SistemleriÖğütücüler (DeğirmenlerMalzeme Nakil SistemleriBant KonveyörlerFlexowell KonveyörlerDepolama Üniteleri - Bunker ve Silolar Başlıca Faaliyet Alanlarımız: Taş, toprak, maden sanayinin ihtiyaç duyduğu alanlarda, malzeme kırma-eleme, nakletme, kurutma, paketleme vb. makina teçhizat imalatı / tasarımı, sınai tesis tasarımı şeklinde tüm mühendislik ve imalat faaliyetleri başlıca hizmet alanlarındandır.

# Madencilik ve Sanayi Tesisleri, Kırma – Eleme Tesisleri, Madencilikmakinaları ve ekipmanlarının tasarım ve kurulumu

# Müşterilerimize özel çözümler, Proje odaklı tasarım

# Planlama, Mühendislik ve İmalat # Danışmanlık

TelcisanKapat