Markatescilim

Pmf 1201 Kemer Makinası

Elektro-Mert
Türkiye / Konya / Akşehir
Nasreddin Cad. No.75
İlan Kodu :M-129455
İlan Türü :Satılık - 2. El
Fiyat :20.000 TL
Üretim Tipi :Özel Üretim
ÜreticiPMF GmbH
Model :1201
Üretim Yılı :1992
Revizyon Var mı? :Var
Görüntülenme :1007
Güncellenme Tarihi :05 Ağu 2020
İlan AçıklamasıDeğerli Yatırımcı Üreticilerin arayıpta bulamayacağı ayağa kadar gelmiş fırsat makina.


Orjinal PMF 1201 Alman malı Kemer ve Panc makinası 1992 model olup toplam 3 yıl çalışmıştır, 7 yıl bir depoda 10 yıldırda bende beklemektedir.


Makinanın her parcası çalışır ve iyi durumda dır. Değişen 2 adet Yaklaşım Sensör parcası orjinal olarak Almanya dan tedarik edilerek değişmiştir.


Hidrolik Basıç 6,8 Nm dir (6 Ton/cm2) Sürücü silindir Redüktörlü ve varyote hız ve geçikmeli zaman ayar kontrollüdür. Hidrolik Pres hız ve geçikmeli zaman ayarlıdır.


Marka ve numara basan mekanik bölüm ayarlı ısıtmalı ve Sürücü motoru asengron hızkontrollüdür. Panc merkezleme ve ortalama oto kontrollü pinomatiktir.


Bu saydığım bütün işlemler 3 değişik şekide ; Tam otomatik, pedallı veya start butonlu oalarak tek tek çalışma kabiliyetindedir.


Bu güne kadar PMF 1201Kemer ve Panc makinası ile ilgilenen alıçılar makinanın değişik vasıflara sahip parcaları ayrı olarak almak isdediler.


Bense! Bu makinanın Bir işletme de amaca uygun bir bütün olarak hizmet görmesini arzu ettiğim için bu güne kadar bekletdim.


İşnizi kolaylaştıra bileceği gibi, hızına uyum sağlandığın da günlük kapasite artması is ten bile değildir. Hatta değişik baskı ve kesim kalıpları kullanarak kemer dışında da bir takım yenilikci ürünler oluştura bilecek bir makina tasarımı olduğunu düşünüyorum. Örnek; otomatik Standart boy kesme,  Deri Kabartma, Metal Saç Kabartma. Konta plak sıcak baskı gibi turistik ve tekstil  yardımcı ürünleri üretebilir.


Orjinal PMF 1201 Alman malı Kemer ve Panc makinası ile ilgili resim ve notlar ekte sunulmuştur.


Saygılarımla


Hayırlı işler dilerim.
ÖZELLİKLERİ

Tek bir işlemle el çantalarının şerit bantlarını, kemer/kayış boyunun ölcülü kesimi ve uç

delik işlemini biçimleme ile markasının kodunu uzunluk ve beden ölçülerinin numaralandırılmasını gerçekleştirmek amacıyla tasarlanmıştır.Kesim ölçülerinin değiştirilmesi iki işlem ünitesini elektronik kumanda yardımıyla her bir kesme düzeneği ile otomatik merkezleme klavuzları ile üstünde bulunmadan yakınlaştırıp uzaklaştırmaktadır. Her kesme yapıldıktan sonra zımbadan çıkacak atıklar için otomatik hava emiş. Emniyet açısından cisimden yansımalı fotosel kullanılmıştırBu makina özellikle aynı elektronik kontrol yolu ile numaralama ve kapartmalı  marka baskısı baskıve kesme gerektiren akla gelebilecek hertürlü işlemei yapmak için  tasarlanmıştır. Döner ayarlı 8 adet numara baskı imkanı ve sıcak ısı ayarlı marka klişesini basar

 

Garanti UltrasonikKapat
Sitemizde sizlere daha iyi hizmet sunulabilmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi
Tamam