Markatescilim

PMF 1201 KEMER MAKİNASI

Elektro-Mert
Türkiye / Konya / Akşehir
NASREDDİN CAD. NO.75
İlan Kodu :M-129455
İlan Türü :Satılık - İkinci El
Fiyat :35.000 TL
Üretim Tipi :Özel Üretim
ÜreticiPMF GmbH
Model :1201
Üretim Yılı :1992
Revizyon Var mı? :Var
Görüntülenme :1127
Güncellenme Tarihi :28 Nis 2021
İlan AçıklamasıDeğerliYatırımcı Üreticilerin arayıpta bulamayacağı ayağa kadar gelmiş fırsat makina.


OrjinalPMF 1201 Alman malı Kemer ve Panc makinası 1992 model olup toplam 3 yıl çalışmıştır,7 yıl bir depoda 20 yıldırda bende beklemektedir.


Makinanınher parcası çalışır ve iyi durumda dır. Değişen 2 adet Yaklaşım Sensör parcası orjinalolarak Almanya dan tedarik edilerek değişmiştir.


HidrolikBasıç 6,8 Nm dir (6 Ton/cm2) Sürücü silindir Redüktörlü ve varyote hız vegeçikmeli zaman ayar kontrollüdür. Hidrolik Pres hız ve geçikmeli zamanayarlıdır.


Markave numara basan mekanik bölüm ayarlı ısıtmalı ve Sürücü motoru asengronhızkontrollüdür. Panc merkezleme ve ortalama oto kontrollü pinomatiktir.


Busaydığım bütün işlemler 3 değişik şekide ; Tam otomatik, pedallı veya startbutonlu oalarak tek tek çalışma kabiliyetindedir.


Bugüne kadar PMF 1201Kemer ve Panc makinası ile ilgilenen alıçılar makinanındeğişik vasıflara sahip parcaları ayrı olarak almak isdediler.


Bense!Bu makinanın Bir işletme de amaca uygun bir bütün olarak hizmet görmesini arzuettiğim için bu güne kadar bekletdim.


İşnizikolaylaştıra bileceği gibi, hızına uyum sağlandığın da günlük kapasite artması isten bile değildir. Hatta değişik baskı ve kesim kalıpları kullanarak kemerdışında da bir takım yenilikci ürünler oluştura bilecek bir makina tasarımıolduğunu düşünüyorum. Örnek; otomatik Standart boy kesme,Deri Kabartma, Metal Saç Kabartma. Konta plaksıcak baskı gibi turistik ve tekstil yardımcıürünleri üretebilir.


OrjinalPMF 1201 Alman malı Kemer ve Panc makinası ile ilgili resim ve notlar ektesunulmuştur.


Saygılarımla


Hayırlı işlerdilerim.
ÖZELLİKLERİ

Tek bir işlemle el çantalarının şerit bantlarını, kemer/kayış boyunun ölcülü kesimi ve uç delik işlemini biçimleme ile markasının kodunu uzunluk ve beden ölçülerinin numaralandırılmasını gerçekleştirmek amacıyla tasarlanmıştır.Kesim ölçülerinin değiştirilmesi iki işlem ünitesini elektronik kumanda yardımıyla her bir kesme düzeneği ile otomatik merkezleme klavuzları ile üstünde bulunmadan yakınlaştırıp uzaklaştırmaktadır. Her kesme yapıldıktan sonra zımbadan çıkacak atıklar için otomatik hava emiş. Emniyet açısından cisimden yansımalı fotosel kullanılmıştırBu makina özellikle aynı elektronik kontrol yolu ile numaralama ve kapartmalı marka baskısı baskıve kesme gerektiren akla gelebilecek hertürlü işlemei yapmak için tasarlanmıştır. Döner ayarlı 8 adet (sıralı) numara baskı imkanı ve sıcak ısı ayarlı marka klişesini basar

Sitemizde sizlere daha iyi hizmet sunulabilmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz.Detaylı bilgi
Tamam
TelcisanKapat