Markatescilim

Lasparsan Beton Püskürtme Makineleri

Lasparsan
Türkiye / Gaziantep / Şehitkamil
Organize Sanayi Bölgesi Vali Muammer Güler Bulvarı No:17
İlan Kodu :M-129259
İlan Türü :Satılık - Sıfır
Fiyat :18.000 TL
Üretim Tipi :Özel Üretim
Görüntülenme :1202
Güncellenme Tarihi :04 Oca 2011
İlan Açıklaması

1974 yılında kurulan firmamız, LASPARSAN adıyla 1980 yılından beri kauçuk yedek parça imalatı sahasında faaliyet göstermektedir. 1998 yılından itibaren LASPARSAN Kauçuk Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi ünvanıyla gelişimini sürdüren firmamız, 2010 yılında taşındığı Gaziantep Organize Sanayi Bölgesindeki 15000 metrekare fabrikasında, 70’den fazla çalışanıyla kauçuk, plastik ve metal yedek parça ile inşaat makineleri ve bu makinelere ait yedek parça imal etmektedir.

Lasparsan, Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgelerinde kauçuk imalat sektörünün lideri olup, üretmekte olduğu beton püskürtme ve pompalama makineleri alanında da LPS adıyla en çok tercih edilen ulusal markadır. Şirketimiz, üretmekte olduğu kaliteli ve teknolojik ürünleri ağırlıklı olarak Avrupa Birliği ve Ortadoğu pazarına sunmaktadır. Arge çalışmalarıyla geliştirmekte olduğu teknolojik ürünleriyle ABD ve Kanada pazarına açılma gayretinde olan firmamız, ulusal pazarda da yüksek evsaflı ürünleri ve hizmet kalitesi anlayışıyla ithalatı önleyici milli bir görev icra etmektedir.

Geçtiğimiz 10 yılda firmamız özellikle enerji, inşaat, otomotiv sektörleri başta olmak üzere endüstriyel tesislerde, makine ve savunma sanayiinde sarf edilen yüksek maliyetli ithal ürünleri büyük ölçüde önleyerek, ulusal ekonomiye önemli katkılar sağlamıştır.

 

ERKAN MAKİNA / ALİ ERKANKapat