MSN Hakkında Bilgi

MSN Hakkında Bilgi

Çok şık yeni ifade simgeleri ile anında ileti gönderebilir, bilgisayarınızdan dünyanın herhangi bir yerini arayabilir, görüntülü görüşmeler yapabilir, birisinin yazmakta olduğunu görebilir, arkadaşlarınıza resim ve müzik gönderebilir ve bunun gibi pek çok şey yapabilirsiniz.

Microsoft® Windows® için MSN Messenger"ın 26 farklı dil sürümünün olduğunu biliyor muydunuz?

Almanca İsveççe Arapça İtalyanca Brezilya Portekizcesi Japonca Çekçe Korece Çince (basitleştirilmiş) Lehçe Çince (geleneksel) Macarca Danca Norveçce Flemenkçe Portekizce Fince Rusça Fransızca Slovakça İbranice Slovence İngilizce Türkçe İspanyolca Yunanca

Windows® XP için Windows® Messenger

Dünyanın herhangi bir yerindeki telefonları bilgisayarınızdan arayın, video görüşmeleri yapın ve kişi listenizi gruplandırma, yeni görev tabanlı menüler ve yeni ifadeler gibi yeniliklerin avantajlarından yararlanın.

NET Messenger Service"in Windows Messenger ile kişilerinizi izlemesini ve kişiler arası iletişimi etkinleştirmesine izin verin..NET Messenger Service eğlenceli, kolay ve harika! Üstelik ücretsiz.Yazı yazmaktan öteye - yüksek kalitede ses, görüntü ve Windows Messenger"da bulunan bir çok özellik ile iletişim kurun. Windows XP, Windows Messenger sürüm 4.0"ı içerir. Şimdi en son güncelleştirmeyi alabilirsiniz - Windows Messenger sürüm 4.5.

Şimdi de biraz özelliklerden bahsedelim:

1-Kullanımı Çok Kolay: Yazı, Ses, Görüntü ve Daha Fazlası

Kimlerin çevrimiçi olduğunu görün ve anında ileti gönderip alınArkadaşlarınız çevrimiçi olduğunda görün ve onlara anında ileti gönderip alın. Arkadaşlarınızla ayrı ayrı veya dörde kadarıyla aynı konuşma penceresinde sohbet edebilirsiniz. Otomatik yazma göstergesi, arkadaşlarınızdan biri yanıt yazıyorsa bunu bilmenizi sağlar. 

Yazacağınıza konuşunYazmayı bırakın! Dünyanın herhangi bir yerindeki arkadaşınızla bilgisayarınızın mikrofonunu ve hoparlörleri kullanarak konuşun. Windows Messenger bilgisayarınızdan yüksek kalitede sesli aramayı destekler. 

Kiminle konuştuğunuzu görünPC kameralarının kullanımı kolay ve ucuzdur, Windows Messenger ile birlikte karşılıklı yazışırken ve konuşurken arkadaşlarınız sizi görebilir!  

Resim veya başka dosya paylaşınArkadaşlarınızın fotoğraflarını ya da herhangi bir dosyayı, çoğu e-posta sistemlerinin yaptığı gibi dosya boyutları sınırlanmadan, Windows Messenger ile değiş tokuş edin.

Arkadaslarınızla yardımlasın Arkadaşlarınızdan Uzaktan Yardım isteyin ve sizi görebilmeleri ve sizin izninizler bilgisayarınızın denetimini alabilmeleri için bağlantınızı Windows Messenger"ın kurmasına izin verin. Bu şekilde yan yana oturup aynı ekrana bakar gibi olacaksınız!  

Aynı programda arkadaşınızla beraber çalışınArkadaşınız da Windows Messenger kullanıyorsa, programlarınızdan birini (örneğin, bir sözcük işlemci) açabilir ve aynı belgede beraber çalışabilirsiniz. Programın arkadaşınızda da olması gerekmez; sizinkini paylaşır!  

Beyaz tahta kullanarak diğer kişilerle beyin fırtınası yapınArkadaşınızla aynı anda diyagram çizin. Fikirlerinizi Windows Messenger"daki Beyaz Tahta uygulamasını paylaşarak aynı beyaz tahtada çiziyormuş gibi ortaya dökün.  

İfade simgesi aşağı açılan listesiTuş birleşimini hatırlamak zorunda değilsiniz—yalnızca, arkadaşınıza göndermek istediğiniz ifade simgesini tıklatın. İlgili kişilerinizi gruplar halinde düzenleyinDüzenli olun! Aile üyeleri, arkadaşlar veya futbol takımındaki arkadaşlarınız gibi kendi gruplarınızı oluşturun.Tüm özelliklere hızlı erişimTelefon Araması Yapmak, Video Görüşmesi Başlatmak veya diğer Windows Messenger özelliklerini kullanmak istiyorsanız - yalnızca bir tıklatma yeterli

http://messenger.msn.com/?mkt=tr 

Ozan MakinaKapat