ARAMA MOTORU
ARAMA MOTORU OPTİMİZASYONU UYGULAYALIM ARAMA MOTORU OPTİMİZASYONU UYGULAYALIM       Biz bunu yaptık sizin için tecrübelerimizi tekrar uygulamak ve yardımcı olmak istiyoruz,diğerlerimi?      

Dünyanin en önemli aramamotoru Google da sizin web sitenizinde en önde olabilmesi mümkün bunun için :ARAMA MOTORU OPTİMİZASYONU UYGULAYALIM

Arama Motorlarına Kayıt  

 

Bizim web sitemizde Dünyanin en önemli arama motoru olan Google (www.google.com yada www.google.com.tr  ) da 1 numara olsun diyorsanız : Bizimle hemen irtibata geçiniz

 

 

 

 

SİZİN İÇİN ARAMA MOTORU OPTİMİZASYONU UYGULAYALIM

Arama motorları optimizasyonu ve sitenizin arama motorlarına kayıt edilip ön sıralarda çıkarılması için biz hazırız ya siz?

 

GOOGLE KEŞFEDİN…

Artık Müşteriler Sizi Bulacak ! İnternet Siteniz çok güzel,hizmetleriniz çok güzel...Ama sitenize ziyaretci mi alamıyorsunuz !

Sizin sitenize de ARAMA MOTORU OPTİMİZASYONU UYGULAYALIM ve Dünyanin en önemli arama motoru olan Google da Web Sitenizin 1. sayfada çıkaralım.

·                                 NASIL YAPIYORUZ?

·                                 Siteniz yerli ve yabanci önemli arama motorlarina kayit edilecek (200 yerli 50 yabanci siteye tek tek ve doğru alt katorilerin altına kayit yapilacak,bu çalisma sayesinde google da ilk siralarda cikmadan önce bile günlük ziyaretci sayisiniz bir hayli artacak ve potansiyel müşterileriniz sizlere ulaşacak)

·                                 Google nin yeni uygulamasi olan XML Sitemap olusturulup bu dosyanin google a tanitilmasi.

·                                 Sitenizin Linklerinde arama motorlarinda ön siralarda cikabilecek formatta düzenlenmesi.

·                                 Büyük arama motorlarinin kullandigi önemli dizinlere sitenizin dogru kaydinin yapilmasi.

·                                 Dünyanin en önemli arama motoru olan Google da Web Sitenizin verdiğiniz kelimeler arandığında 1. sayfada çikmasi için Sitenizin optimizasyonu.

BU HİZMET SİZE NE KAZANDIRACAK :

·                                 Siteniz yerli ve yabanci önemli arama motorlarina kayit edilmesi sonucu sitenizin günlük ziyaretci sayısı oldukça artacak.

·                                 Sitenizin devamlı olarak bedava reklamını yapmış olacaksınız ve Reklam giderlerini büyük ölçüde azaltacaksınız.

·                                 Siteniz üzerinden sipariş verilme potansiyelini artıracaksınız.

·                                 İnternette arandığında bulunma potansiyeliniz artacağından kurumsal olarak markanızın değeri artacak.

·                                 Sitenizin kullanım trafiği artacağı için siteniz atıl durumda kalmaktan çıkıp kullanışlı bir duruma gelecek.

ARAMA MOTORU REFERANS :

Siz hala müsterimi ariyorsunuz? Aşagıdaki siteler müsteri aramiyor, müsteriler onlari buluyor.

SİTE İSMİ

ARANAN KELİME

ÇIKAN SONUÇ

GOOGLE DAKİ SIRA

Bilişim Grup

bilişim

3.500.000

1. Sayfa 6.Sira

Bilişim Grup

toplu kısa mesaj

54.800

1. Sayfa 1. Sira

Bilişim Grup

web sms

358.000

1. Sayfa 5.Sira

Bilişim Grup

teknik servis

493.000

5. Sayfa 1. Sira

Bilişim Grup

trafik müşavirliği yazılımı

12.500

1. Sayfa 1. Sira

Bilişim Grup

yazılım programlama

319.000

1. Sayfa 1. Sira

Bilişim Grup

flash örnekleri

28.100

1. Sayfa 1. Sira

*Referanslarımız sadece bunlar ile sınırlı değildir.

Proje Sorumlusu

Bilişim GRUPArama Motoru Optimizatoru (Search Engine Optimizer (SEO) )

BU HİZMETTEN NASIL FAYDALANIRIM :

Bu hizmetimizi direk bize 0212 211 28 76  numaralı telefonumuz dan ulaşarak veya irtibat@bilisimgrup.com mail adresine firma bilgilerini ve arandığında bulunmak istediğiniz 3 ana önemli kelimeyi mail atarak alabilirsiniz.

ÜCRET VE ÖDEME :

Arama motorları optimizasyonu ve sitenizin arama motorlarına kayıt edilip ön sıralarda cıkarılması ………….. tarihine kadar özel kampanya fiyatı ile sadece 150 $ dır. Ücret karşılıklı sözleşme yapılıp anlaşma yapıldıktan ve gerekli bilgiler alındıktan sonra peşin olarak alınmaktadır. Bu hizmetimiz 1 sene boyunca ekstra ücret istenmeden devam edecektir.(Yani siteniz ilk sıralardaki yerini kaybettiğinde tekrar ilk sıralara gelmesi için yapacağımız çalışmalardan bir sene boyunca ekstra ücret almayacağız.)

Ücret Geri Ödeme Garantisi : Yaptığımız çalışmalardan iki ay sonra verdiğiniz kelimelerden en az bir tanesinde bile ilk sayfada sitenizi çıkaramamışsak paranızın tamamını geri ödüyoruz. (Şimdiye kadar böyle bir örnek yaşanmadı çünkü şimdiye kadarki müşteri memnuniyet oranımız %100, tüm müşterilerimiz verdiği anahtar kelimelerden biri arandığında kesin ilk sayfada cıkıyor.)

GOOGLE KEŞFEDELİM

Yaptığımız Çalışmalar Sonucunda çok olumlu geri dönüşler almakla birlikte bazen çok entarasan durumlarda yaşıyoruz.Lütfen Bu uyarımızı ciddiye alın.Yaptığımız çalışmalar sonucunda sitenizin ziyaretci trafiği bir hayli artacak ve müşterileriniz sizden taleplerde bulacaklardır. Şuan ki mevcut yapınız gelecek siparişleri karşılamaya yetmiyecek durumdaysa bu hizmetimizi almayın. Bunun örneklerini yaşadığımız için bunu size bildirmek isteriz. Örneğin Sevgiller Gününde bazı internet siteleri internetten gelen siparişleri yetiştiremedikleri için sitelerini kapatmak zorunda kaldılar. Ayrıca benzer hadise bilisimgrup.com sitesindede yaşandı ve bir müddet sitesi ni kapattıktan , siparişleri yetiştirdikten sonra işler duruma getirdi.

Grafik Webtasarım Grup

ÜÇKAR SÜT GIDA VE ZİRAİ ÜRÜN. SAN. VE TİC.LTD. ŞTİ.Kapat