GELECEKTEKİ HAYATIMIZ
İste size gelecekteki hayatımız

İste size gelecekteki hayatımız...

 

 “İşler gelecekte daha fazla teknoloji kullanımıyla yapılacak ve çalışanlar teknolojiyi bildikleri oranda daha hızlı olacaklar. Bilgisayar okuryazarları ve interneti etkin kullananlar diğerlerinin önüne geçecekler.”

EVDEN BİLGİSAYARLA İŞ YAPILACAK

Rapor ayrıca, beyaz yakalıların uzaktan erişimle evlerinden kurumsal bilgisayarlarına girerek yapacakları ofis işi miktarının da artacağını öngörüyor. Bugün az rastlanan bu iş yapma yöntemi gelecekte olağan bir hal alacak.OTOMOBİLLER DE OFİS GİBİ OLACAK

Gelecekte binek otomobilleri de teknolojiden istifade eden kullanıcılara daha fazla olanak sunacak. Örneğin, sürücünün gelen e-postaları okumasını sağlayan özel ekranlar, sürücünün komutlarını anlayan konsol, otomobilden faks ve telefon gibi özellikler hareket halinde de iş yapmayı mümkün kılacak.PC’LER YİNE EN TEMEL CİHAZ

Gelecekte akıllı cep telefonları ve avuç içi bilgisayarların yaygınlaşacağını, ancak masaüstü bilgisayarların en çok kullanılan temel bilişim mecrası olmayı sürdüreceğini vurguluyor. Gelecek 5 yıl zarfında gelişmekte olan ülkeler 600 milyon yeni PC satın alacak.

Bir diğer husus da, bilgisayar tüketiminin artmasıyla PC üreticilerinin hammadde ve girdi sıkıntısı çekeceğini. Bu durum eski bilgisayarların geri dönüşümünün önemini artıracak.

Grafik Webtasarım Grup

ÜÇKAR SÜT GIDA VE ZİRAİ ÜRÜN. SAN. VE TİC.LTD. ŞTİ.Kapat