Kaya Hidrolik

Kazan Boşaltma Ve Dozajlama Presi

İlan Sahibi
Sözer Makina
Türkiye / Kocaeli (İzmit) / Dilovası
İlan Bilgileri
İlan Kodu :M-9799
İlan Türü :Satılık - Sıfır
Fiyat :75.000 TL
Üretim Tipi :
Revizyon Var mı? :Yok
Görüntülenme :513
Güncellenme Tarihi :01 Mrt 2017
KULLANIM ALANLARI :

Çeşitli özelliklerde yüksek viskoziteye sahip ürünlerin üretim kazanlarının dışına alınmasında veya dozajlama ünitesi ile dolumunun yapılabilmesinde yaygın olarak kullanılmaktadır. Genelde yapı kimyasalları üretim sektöründe kullanılan makine, yapısı ve çalışma sistemi sayesinde çok yoğun ürünleri bile zorlanmadan seri bir şekilde kazan dışına basıp, dolum veya boşaltım işlemini gerçekleştirmektedir.

 
 
TASARIM :

Elekto-hidrolik sistem ile çalışma prensibine sahip makine sadece kazan boşaltma amaçlı kullanıldığı gibi, kazan boşaltma ve dolum amaçlı da kullanılmaktadır. Makinenin dolum ünitesi sayesinde imalat öncesi bildiriminin yapılması koşulu ile kutulara veya kartuşlara ya da her ikisine birden istenilen aralıklarda dolum yapabilmektedir. Dolum ünitesi, dolum işlemini volumetrik olarak yarı otomatik bir şekilde yapmaktadır. Dolum aralığının bildirilmesi ile dolum silindir çapı seçilerek kullanıcıya özel dolum aralığı sunulmaktadır. Makine, standart dolum aralığı olarak 500 gr’dan 5 kg’a kadar dolum yapabilmektedir. Kartuş dolumu yapan tipinde, kartuş arkası tapasını da çakma aparatını bünyesinde bulundurmaktadır.

 
 
DİĞER ÖZELLİKLER :

Makinenin standart olarak 250, 500, 1.000 ve 1.500 litre hacimli kazanlara hizmet eden tipleri bulunmaktadır. Belirtilen hacimli kazanların iç çaplarına uygun baskı pleyti etrafında bulunan kimyasal maddelere dayanıklı O-ring contası ile tam olarak sızdırmazlık sağlanmaktadır. Hidrolik pistonun baskı pleyti aracılığı ile kazan içerisindeki ürüne uyguladığı maksimum basınç 180 bar’dır. Baskı pleyti değiştirilerek çeşitli çaplardaki kazanlara da hizmet verebilmektedir.

 
 

OPSİYONEL İSTEKLER :

ATEX Zone 1 EEx dIIB T4 standartlarında ex-proof, ekstra dolum ünitesi, özel makine boyutları imalatı opsiyonel özellik olarak sunulmaktadır.

 

 
Makinecim Reklam Ver
Makinecim Reklam Ver
Ozan MakinaKapat