Perl-Mill Boya Ezme Ve Süzme Makineleri

İlan Sahibi
Sözer Makina
Türkiye / Kocaeli (İzmit) / Dilovası
İlan Bilgileri
İlan Kodu :M-9796
İlan Türü :Satılık - Sıfır
Fiyat :92.000 TL
Üretim Tipi :Marka
Üretici :Sözer Makina
Model : 2017
Üretim Yılı :2017
Revizyon Var mı? :Yok
Görüntülenme :2268
Güncellenme Tarihi :31 Oca 2017
KULLANIM ALANLARI :

Çeşitli viskozitede ve değişik bileşenlerin pompa ile basılabilir karışımlarının (boyalar, vernikler, baskı mürekkepleri, örtücü bileşikler vb.) homojen bir şekilde ezilmesi gereken alanlarda yaygın olarak kullanılmaktadır.

EZME KAZANI :

Öğütücü boncukların konulduğu kazan içi komple olarak paslanmaz çeliktir. Kazan çift cidarlı olup su soğutma sistemine uygundur. Flanşlı mil özel çelikten yapılıp, ısıl işlemle sertleştirme işlemine tabi tutulmuştur. Böylelikle flanşlar aşınmaya karşı çok dayanıklı hale getirilmiştir. Mil üzerinde bulunan flanşlar değişik geometrilerde ve açılı deliklerle kazan içerisinden geçirilen ürünün içeride maksimum verimle ezilmesini sağlamak amaçlı dizayn edilmiştir. Kazan hacmi olarak 5 - 12,5 - 25 - 50 ve 70 litrelik kapasiteleri mevcuttur.

ÖĞÜTÜCÜ BONCUK :

Kazan içerisinde öğütücü olarak cam boncuk, zirkonyum boncuk, seramik esaslı boncuk ve çelik bilye kullanılır. Bunlardan en çok tercih edileni zirkonyum veya seramik boncuklar olmaktadır.

DİĞER ÖZELLİKLER :

Makine tipine göre debisi ayarlanabilen emme ve basma pompaları vardır. Kazandan ürün çıkarken paslanmaz elekten geçer, makine yanında bulunan diğer ince elekten de geçtikten sonra basma pompası ile istenilen yere basılabilir. Makinenin pompasının devri, hız kontrol konvertörü ile istenilen hızda ürünün geçişi sağlanabilmektedir. Standart olarak zaman ayarlı çalışma özelliği bulunmaktadır.

OPSİYONEL İSTEKLER :

ATEX Zone 1 EEx dIIB T4 standartlarında ex-proof, PLS kontrol sistemi opsiyonel özellik olarak sunulmaktadır.

 
Makinecim Reklam Ver
Makinecim Reklam Ver
Baybal Değirmen Mak.San.Tic.Ltd.ŞtiKapat