Hızlı Devirli Mikser Makinaları - Dıssolver

İlan Sahibi
Sözer Makina
Türkiye / Kocaeli (İzmit) / Dilovası
İlan Bilgileri
İlan Kodu :M-9793
İlan Türü :Satılık - Sıfır
Fiyat :129.000 TL
Üretim Tipi :Marka
Üretici :Sözer Makina
Model : 2017
Üretim Yılı :2017
Revizyon Var mı? :Yok
Görüntülenme :3815
Güncellenme Tarihi :31 Oca 2017
KULLANIM ALANLARI :

Özellikle sıvı ile tozun veya sıvı ile sıvının son derece homojen ve dispersiyonun gerektiği uygulamalarda kullanılmaktadır. Çeşitli viskozitelere sahip ürünlerin yoğunluğuna uygun olacak şekilde efektif motor güçlerine sahip bu mikserler boya, mürekkep, vernik, pigment pastası, çeşitli petrokimyasal ürünler üretiminde hizmet verebilmektedirler.

KARIŞTIRMA DEVRİ :

Sabit tek devir olabileceği gibi, hız kontrol frekans konvertör kontrollü olarak değişken devirli de olabilmektedir. Kullanılan hız kontrol konvertörü ağır hizmet tipi kullanıldığından, gerektiğinde kısa bir süreliğine de olsa, mikserin motor gücünün üzerinde bir güç verebilme özelliğine sahiptir. Standart olarak fabrika çıkışı mikser karıştırma devri 100-1500 devir/dakika olarak ayarlanmaktadır.

KALKIP İNME :

Elektro-hidrolik sistemli olarak kendi gövdesi üzerinde kalkıp inme özelliğinin yanı sıra, istenilen bir yükseklikte karıştırma yapma özelliğine de sahiptir. Bazı tip mikser makinelerinde kendi gövde ekseni etrafında 360º dönebilme özelliği ile makine etrafındaki kazanlara da hizmet verebilmektedir.

DİĞER ÖZELLİKLER :

Düşük devirlerde uzun süreli çalışmaya olanak sağlayan ana elektrik motorunun soğutma motoru da vardır. Standart olarak zaman ayarlı karışım özelliği bulunmaktadır.

OPSİYONEL İSTEKLER :

ATEX Zone 1 EEx dIIB T4 standartlarında ex-proof, vakum, kazan kenarı hareketli sıyırıcı, yarı veya tam otomatik reçete kontrol sistemi, PLS kontrol sistemi, karıştırma kazanı içerisindeki malın seviyesine göre mikserin otomatik olarak kalkıp-inme özelliği (sıyırıcılı tipler hariç) opsiyonel özellik olarak sunulmaktadır.

 
Makinecim Reklam Ver
Makinecim Reklam Ver
ÜÇKAR SÜT GIDA VE ZİRAİ ÜRÜN. SAN. VE TİC.LTD. ŞTİ.Kapat