Kapat

15 Tonluk Vinç (Tavan Vinci Arabalı) 0 Sıfır

İlan Sahibi
Muhammed
Türkiye / Ankara / ostim
İlan Bilgileri
İlan Kodu :M-8171
İlan Türü :Satılık - Sıfır
Fiyat :12,750 TL
Üretim Tipi :Marka
Üretici :doğan
Model : 15 ton
Üretim Yılı :2008
Revizyon Var mı? :Yok
Görüntülenme :7522

ACİL İHTİYAÇTAN SATLIK

HAZİRAN SONUNA KADAR 12.750 YTL ÇEKİYORUM ŞOK FİYAT

Ürün tamamen sıfır olup kesinlikle kullanılmamıştır garantilidir  ürün arabalı çift kiriş  yada portal vinçlere takılabilir. Makina 15 tonluk olup 20 tona kadar kaldırma gücü vardır . Kullanıma hazır panosuyla kumandasıyla herşeyi ile  tak kullan şeklindedir kullanıma hazır . ürünü görmek isteyen arkadaşlar gelip görebilir  ürün üzeri örtülü ambalajlı  bi şekilde kapalı ortamda muhafaza  edilmektedir . Üründen 10 tane alınmış olup  uygulamalı olarak satılmıştır,  şu ana 1 tane kalmıştır . 13.500 ytl dir.12.750 olmuştur.

Resimler temsilidir . görmek isteyenler gelip görebilirler.

* Genelde büyük ölçekli işletmelere uygundur.

* Vinç ölü sahası monoray vinçlere göre daha azdır.

* Çift kirişli gezer köprülü vinçler yüksek kaldırma kapasiteleri ve ağır kullanım şartları için ideal çözüm içerir.

Not:  Makina 3-4 resimlerdeki ürün gibi arabalı montaja hazır pano ve kumandasına kadar  hazır  sistemdir   istenildiği taktirde 1-2 resimlerdeki gibi portal yada 5. resimdeki gibi çift kiriş imalatı yapılır.Fiyat sadece arabalı tavan vinci için geçerlidir. 3-4 resimdeki gibi basit  değildir  tam takımdır . ve devasa makinedir.

Lütfen ciddi alıcılar arasın  adreste buluşup göreririm . makina iş yerimde kapalı mekanda muhafaza ediliyor . boşuna zaman kaybına  sebep olmadan ciddi alıcılar irtibata geçsin mesajlar cevaplandırılır .

Not: arkadaş ürün 1. fotodaki gibi tam takım vinç değildir yanlış anlaşılmasın anlayanlar için sadece kedi satlıktır isteyene yürüyüş takımıda var onuda verebilirim  isteyene ölçülerine göre tam takımda imalatı montajı yapılır  ama fiyat sadece tam takım kedi için  kedi eksiksiz herşeyi ile o fiyat  köprü yürüyüş takımı falan fiyata dahil değildir.