Kapat

Kiralık Vinç, Hiyap

İlan Sahibi
Ulus Vinç
Türkiye / Ankara / Ostim
İlan Bilgileri
İlan Kodu :M-5546
İlan Türü :Satılık - Sıfır
Fiyat :Görüşülür
Üretim Tipi :Özel Üretim
Revizyon Var mı? :Yok
Görüntülenme :2700


GİRİŞ

       ULUS VİNÇ, kiralık vinç , hiyap, hiab, sepetli platform, hidrolik mobilvinç, kamyonlu vinç,teleskobik vinç kiralama, kiralık hiyap(hiab), kiralık katlanır bomlu mobil vinç ürün gruplarında kiralama hizmeti vermektedir. 30 Yıllık tecrubesi ile sektöründe öncü firma olan ULUS VİNÇ  hizmetlerinin yanısıra çözüm ortağı firmaları aracılığıyla, 500 Ton kapasiteye kadar vinç ve 120 tona kadar hiyap(hiab) temin edebilmektedir.

KİMİZ?

      ULUS VİNÇ  70'li yıllarda Ramazan Ulus’un kuruculuğu ile faaliyetlerine başlamış ve kuruluşundan bugüne kadar geçen 30 senelik zaman zarfında, miktarı binlerle ifade edilebilecek kişi ve kuruluşun kiralık vinç ile ilgili ihtiyaçlarını karşılayarak kendi sektöründe takdir gören bir firma haline gelmiştir. 

NE YAPARIZ?

       Kiralık vinç , kiralık hiyap, vinç, hiyap satış ve Teknik Destek ve danışmanlık  konularında da etkinlik gösteren ULUS VİNÇ ihtiyaçlarınıza cevap vermek adına, sürekli olarak kendini yenilemekte ve araç parkını, personelini günün koşullarına göre eğitmektedir.

      ULUS VİNÇ ’in faaliyet gösterdiği sektörler; makine, inşaat, elektrik, enerji, altyapı - üstyapı Hizmetleri, sanayi bölgesi hizmetleri, reklam, organizasyon hizmetleri, montaj, demontaj işleri şeklinde sıralanabilir.