Kapat

Halı Çırpma Makinası

İlan Sahibi
Aydos Makina İth. İhr. San. Ve Tic. Ltd. Şti.
+90 216 309 49 75 / +90 532 344 30 51
Türkiye / İstanbul / Kartal
İlan Bilgileri
İlan Kodu :M-198760
İlan Türü :Satılık - Sıfır
Fiyat :Görüşülür
Üretim Tipi :Marka
Üretici :aydos makina
Üretim Yılı :2016
Revizyon Var mı? :Yok
Görüntülenme :328
Güncellenme Tarihi :20 Tem 2016

 

AYDOS MAKİNA 2005 yılında, endüstriyel halı yıkama sistemleri imalatı yaparak ticari hayatına başlamıştır. Halı yıkama sektöründeki enerji ve işçilik maliyetlerini düşürmek ve hizmet kalitesini artırmak amacıyla makine imalatı yapan firmamız, kurulduğu günden bu yana her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutmuştur. Firma bünyesinde halı yıkama sektörünün ihtiyacı olan Otomatik Halı Yıkama Makineleri, Halı Sıkma Santrifüjleri, Hav Alma ve Paketleme Makineleri, Halı Toz Alma Makineleri imalatını gerçekleştirmektedir.

AYDOS MAKİNA Köklü ve tecrübeli kadroya sahip olup bünyesinde konusunda uzman olan ve AR GE çalışmalarına önem veren özellikle halı yıkama ,halı sıkma ,halı kurutma ve halı ile ilgili olan eskitme(Halı Antik İşleme) gibi tüm branşlarda yılların deneyimli makine mühendisleri, teknisyenleri , teknikerleri ve konularında yılların tecrübelerine sahip teknik kadrosu ile siz değerli müşterilerimizin vermiş olduğu güven ve destek ile her geçen gün büyümekteyiz.

 Uzun yılların vermiş olduğu tecrübe ile gelen talepler doğrultusundaki ve bünyesindeki mühendislerin ARGE çalışmaları ile halı yıkama sektörünün ihtiyaçları olan halı yıkama makinası, halı sıkma makinası, halı toz alma makinaları; imalatları süren makina çeşitlerimizdendir. Öncelikli olarak Avrupa ve  pek çok ülkeye olan ihracatımızda yenileride eklemek hedeflerimizin bazıları olmakla beraber imalatlarımızın tümü AYDOS MAKİNA garantisinde olup müşteri memnuniyeti en önemli ilkemiz olmuştur.

 Her geçen gün dünyada AYDOS MAKİNA ailesine katılan siz çok değerli işletmelere sonsuz teşekkürler ediyoruz.