Kapat

Lastikli Ekskavatör - Hmk 140 W

İlan Sahibi
Hidromek
0312 267 12 60
Türkiye / Ankara / Sincan
İlan Bilgileri
İlan Kodu :M-148458
İlan Türü :Satılık - Sıfır
Fiyat :Görüşülür
Üretim Tipi :Marka
Üretici :Hidromek
Model : HMK 140 W
Revizyon Var mı? :Yok
Görüntülenme :2262
Güncellenme Tarihi :08 Oca 2016
 • 140 W
  Yeni Gen Serisi 140 W, geliştirilmiş performans,kontrol kolaylığı ve çok yönlülük gibi yenilikleri beraberinde getiriyor. Mükemmel kumanda kabiliyeti ve güvenilirlik, çok düşük yakıt tüketimi, kolay bakım ve sınıfında lider operatör konforu ve birçok donanımı operatörlerle buluşturuyor.

 • Tasarım ödüllü seri

  "Hidromek Operatörü" yaratma anlayışıyla oluşturulan seride operatörün ofisinde gibi konforlu ve rahat hissetmesi, makineyi kolaylıkla kullanma düşüncesi amaçlandı. Buna göre Hidromek operatörünün tüm makineyi daha rahat kumanda edebilmesi amacıyla kullanımdaki temel fonksiyonlar olan joystickler, isteğe bağlı ısıtmalı-havalı süspansiyonlu koltuk ve kolçakları birbirlerinden bağımsız ayarlanabilir olarak tasarlanmıştır. • Opera Kontrol Sistemi

  Gen serisi ekskavatörlerin tasarımında, operatörün kendisini ofi sindeki gibi konforlu ve rahat hissetmesi, makineyi kolaylıkla kullanması amaçlandı. Bu amaç doğrultusunda yeni gen serisi ekskavatörler, sınıfında ilk kez sunulan Opera (Hidromek Operatör Ara Yüzü) ile donatılmıştır. Opera, kullanım esnasında ihtiyaç duyulan bütün fonksiyonları bir arada toplayan, operatörün ergonomik açıdan kolay ulaşabileceği bir noktada konumlandırılmış konsol, kolay okunabilen estetik renkli TFT bilgi ekranı, elektronik kontrol üniteleri ve Gen sersi ekskavatörler için hazırlanan kullanıcı dostu yazılım ile entegre kullanıcı arayüzüdür.

  Tanıtım videosunu izlemek için tıklayınız.

 • Düşük yakıt tüketimi

  Elektronik kontrollü Mitsubishi motor ve ana hidrolik pompa saha şartları için farklı çalışma modları ile her depoda daha fazla iş ve kar elde edeceksiniz.

 • Daha fazla konfor

  Operatör ihtiyaçlarına tam anlamıyla karşılık verebilen konforlu kabin içerisinde uzun çalışma saatlerinde operatörlere daha rahat daha eğlenceli bir çalışma ortamı yaratılması, operatörün verimliliğinin arttırılması, üretime odaklanması sağlanmıştır.

  Operatörün rahat bir şekilde kabine binip inmesine imkan verecek genişlikte bir kapıya sahiptir. Açılabilen ön camlar operatöre mükemmel bir görüş açısı sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Ön cam tavana kaydırılarak açılabildiği gibi, isteğe bağlı olarak alt cam sökülerek operatör koltuğunun arkasında muhafaza edilebilir.

  Operatörün çalışma konforunu sağlayan diğer bir özellik ise, ergonomik koltuk ve ön konsoldur. Operatörün uzun saatler boyunca yüksek performansta, yorulmadan ve konforlu bir şekilde çalışabilmesi için tasarlanan 9 değişik pozisyonda ayarlanabilen koltuk, standart olarak sunulmaktadır. Ayrıca joystick konsolu ve koltuğun birbirinden bağımsız olarak hareket edebilmesi, operatörün vücut yapısına göre en uygun pozisyonu ayarlayabilmesini sağlar.

  Operatörün güvenliği için koltuk, emniyet kemeri ile teçhiz edilmiştir. Kabin, makinenin çalışma koşulu ve üzerindeki ataşman ne olursa olsun kendisine akseden gürültü, şok ve titreşimlerin etkisini sönümleyen 6 adet silikon viskoz takozla desteklenmiştir. Klima standart donanım içindedir.

 • Bom, arm ve bağlantılar

  Gen serisi ekskavatör bom ve armları performans ve uzun ömür için imal edilmiştir. Çeşitli uygulamalar için farklı arm ve kova konfigürasyonları mevcuttur.

 • Hidromek Smartlink

  Smartlink GPS takip sistemi ile makinanın kullanım süreleri, coğrafi konumu, yakıt tüketim değerleri, bakım zamanları, arıza kodları gibi pek çok veri internet üzerinden servis ve müşteri tarafından takibi sağlanmaktadır. Bu sistem ile daha etkili makine ve servis yönetimi sağlanmıştır.

 • Etkin müşteri desteği

  Ülke çapındaki yaygın servis noktalarında ihtiyaç anında hızlı müdahale edebilecek eğitimli teknisyen kadrosu ve mobil servis araçları ile satış sonrası hizmetler ekibi her zaman yanınızda..

  Motor
  MarkaMitsubishi
  Model4M50-TL
  Silindir Adedi4 adet
  Çap x Strok114 x 120 mm
  Hacim4900cc
  Maksimum Güç124 Hp @ 2000 Rpm
  Maksimum Tork484 Nm @ 1600 Rpm
  Hidrolik Sistem
  TipKapalı Merkezli Sistem
  Pompa TürüDeğşken deplasmanlı eksenel pistonlu pompa
  Pompa Debisi
  Ana Pompa2 x 160 lt/dk
  Pilot Pompa20 lt /dk
  Sistem Basıncı
  Ataşman330 bar
  Ek Güç360 bar
  Yürüyüş360 bar
  Kule Dönüş260 bar
  Pilot40 bar
  Kule Dönüş
  TipEksenel pistonlu hidromotor
  Dönüş Hızı13 Rpm
  Yürüyüş Hızları
  Maksimum Çekiş Kuvveti7400 kgf
  Yüksek27 km/s
  Düşük7 km/s
  Kazıcı Performansı
  Standart Kova Kapasitesi0.52 m3
  Kazma Derinliği5.180
  Düz Uzanma Mesafesi8.540 m
  Yükleme Yüksekliği6.26 m
  Çalışma Yüksekliği8.68 m
  Kova Koparma Kuvveti (ISO)10.900 kgf
  Arm Koparma Kuvveti (ISO)7.600 kgf
   
  Bom Ölçüleri4.6m /5.1m
  Arm Ölçüleri*2.3m / 2.8 m
  Kova Ölçüleri0.35- 0.75 m3
  Dolum Kapasiteleri
  Motor Yağı20.5 lt
  Motor Soğutma Sistemi24 lt
  Yakıt Tankı270 lt
  Hidrolik Yağ Tankı120 lt
  Hidrolik Sistem216 lt
  Kule Dönüş Redüktörü2.4 lt
  Ön - Arka Aks8x8 lt
  Çalışma Ağırlığı
  Standart Bom15.400kg2 Parçalı Bom15.800kg