Kapat

Sakız Otomatı,sakız Otomatları,sakız Makinesi,sakız Makineleri,sakız Makine Fiyatları..

İlan Sahibi
Kardelenotomat
Türkiye / İstanbul / Güngören
İlan Bilgileri
İlan Kodu :M-121663
İlan Türü :Satılık - Sıfır
Fiyat :599 TL
Üretim Tipi :Özel Üretim
Revizyon Var mı? :Yok
Görüntülenme :4377

Okul karşısı kırtasiyeciler ve diğer dükkanlar, Alışveriş merkezlerindeki dükkanların girişleri,Fastfood satışı yapan yerler ,Restaurantlar ,Çocuk giyim mağazaları ,Hastane kantinleri,Merkezi yerdeki bakkal ve marketler ,Ana çarşı yolu üzerindeki tüm dükkanlar,Yeri müsait olan büfeler,Tatil köyleri, Siteler.

YÜZDE YÜZ YERLİ ÜRETİM PARÇA GARANTİLİ

Sadece dükkanınızın önünde bulundurmak suretiyle hiçbir masrafa karışmadan ek gelir elde edebilirsiniz
Okul yakınlarında bulunan kırtasiyeler,internet kafe`ler ve marketler başta olmak üzere dükkan önlerinde ek gelir kazanmak isteyen tüm işletmelere otomat bulundurma hizmeti vermekteyiz. Üstelik hiçbir bedel ödemeden! Makinalarımız 10 ykrş, 25 ykrş, 500 ykrş ve 1 TL ile çalışmaktadır . Eğer sizler de yüksek çocuk potansiyeli bulunan bir bölgede bulunuyor ve çocukların ilgi gösterdiği sektörde hizmet veriyorsanız bu iş tam size göre.

İşte yeni gelir kapınız. Krizler ve işsizlik artık size dert olmayacak
İşte size yeni bir gelir kapısı ! Üstelik ekonomik krizlerden etkilenmeden ve yüksek kar marjıyla. Böylesine kolay ve yüksek karlı bir kazancı birçok sektörde elde edemezsiniz .Üstelikte çok az bir vaktinizi ayırarak..

Sabit maaşlı çalışan mısınız? Dilerseniz mevcut işinize ek gelir olsun
Zamanınızı makina arızalatıyla uğraşmaya değil, daha fazla gelir elde etmeye harcayın. Çünkü makinalarımızı en az arıza yapacak şekilde hemen hergün güncelliyoruz.Tecrübelerimiz gösteriyor ki uzunca bir süreyle arıza gibi şeylere vakit ayırmayacak sadece para toplama ve yeni sakız ekleme işiyle uğraşacaksınız. Dilerseniz arıza,para toplama, makina yerleri bulma v.b işlemler için de bizden destek alabilirsiniz.

Kendi işinizin patronu olmaya ne dersiniz?
Maaşınız size yeterli gelmiyor veya ek gelir elde edip hayat standardınızı yükseltmek istiyorsanız bu iş tam size göre. Sakız makinalarınızı sizin belirleyeceğiniz konumlara koyarak kendi işinizin patronu olun. Dilediğinizce kazanın. Dönerek düşen, pat-pat, tezgah üstü v.b modellerimizden size uygun olanlarını avantajlı satın alma fiyatlarımızdan faydalanmak ve kiralama şartlarını öğrenmek için lütfen bizi arayınız.